REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  15
  marca
  Czwartek
  godzina 19:00
  miejsce Natoliński Ośrodek Kultury, ul. Na Uboczu 3
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  W dniach 11 – 18 marca mieszkańcy Ursynowa - w ramach trzeciej już edycji Ursynowskiego Kalejdoskopu Teatralnego - będą mieli okazję obejrzeć spektakle teatralne a także spotkać się z aktorami i ludźmi teatru. Przygotowano ofertę zarówno dla widzów dorosłych jak i dzieci.

  W czwartek, 15 marca o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt. "Małżeństwo we frankach szwajcarskich" (Natoliński Ośrodek Kultury, ul. Na Uboczu 3).Wstęp na podstawie bezpłatnych kart, które można odebrać w NOK od 7 marca od godz. 18.00.

  autor: Jan Jakub Należyty
  reżyseria: Jan Jakub Należyty

  Wystąpią:
  Ewa Romaniak
  Renata Pałys
  Jan Korwin-Kochanowski
  Jan Jakub Należyty

  Sąd unieważnia małżeństwa, kredytów niestety nie. Byli małżonkowie, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywający fakt rozwodu przed rodzicami, którzy… postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości. Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść – były wojskowy i teściowa – pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Choć kredyt sam się nie spłaci, jak zawsze, możecie Państwo liczyć na szczęśliwe zakończenie.

  „Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to najnowsza sztuka cenionego autora, muzyka, tekściarza, reżysera i producenta teatralnego – Jana Jakuba Należytego, twórcy takich hitów, jak „Andropauza męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”, „Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą” czy „Dieta cud – komedia odchudzająca”.

  - Moja najnowsza sztuka opowiada o losach pewnego małżeństwa, które postanawia się rozwieść, ale małżonkowie nie mogą się rozstać ze względu na zaciągnięty kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Muszą nawet dalej mieszkać razem w tym samym mieszkaniu i choć paradoksalnie z początku wydaje się, że kredyt jest silniejszy od miłości, na koniec może się okazać, że jest dokładnie na odwrót…. – mówi Jan Jakub Należyty. I dodaje: Serdecznie zapraszamy na premierę frankowiczów, małżeństwa z krótszym i dłuższym stażem oraz wszystkich, którzy chcą spojrzeć na swoje życie, problemy i marzenia z dystansu i lubią pośmiać się z samych siebie.

  „Małżeństwo we frankach szwajcarskich” to komedia muzyczna z najpiękniejszymi romantycznymi piosenkami w tle, napisanymi przez Jana Jakuba Należytego.

  Czas trwania spektaklu: 90 min. (1 przerwa)

  Ursynowski Kalejdoskop Teatralny to jeden z najbardziej popularnych i najwyżej ocenianych cykli kulturalnych, jakie stworzono w obecnej kadencji samorządu. W tegorocznej edycji zwiększono liczbę spektakli oraz zaproszono najpopularniejszych aktorów, w tym legendy polskiego teatru: Jerzego Trelę oraz Piotra Fronczewskiego.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.4873 sekundy
  do góry strony