REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  11
  maja
  Sobota
  miejsce zbiórka na zajęcia odbywa się koło pętli autobusowej przy hipermarkecie „Tesco” (stacja metra „Kabaty” – na parkingu Tesco – druga brama wjazdowa)
  bilety zapisy

  W ramach akcji "Ursynowski Nordic Walking” zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych spacerów z kijkami po Lesie Kabackim - poniżej szczegóły. Uwaga - obowiązują zapisy!

  Zajęcia odbywają się w środy (grupa dla seniorów), soboty oraz niedziele. Organizator zapewnia sprzęt (kije – po 20 par na grupę) dla uczestników zajęć w każdej z grup. Marsz leśnymi ścieżkami prowadzi wykwalifikowana i doświadczona instruktorka, która zapoznaje wszystkich chętnych z zasadami tej aktywności fizycznej praz doskonali ich umiejętności. Odpowiednio prowadzony trening z dobrze dobranymi kijami do nordic walking to świetny sposób na poprawę kondycji fizycznej i osiągnięcie korzyści zdrowotnych. Marsz z kijkami jest skuteczniejszy niż zwykły dynamiczny spacer, u osób trenujących tę dyscyplinę poprawia się wydolność fizyczna, a także parametry dotyczące funkcjonowania układu oddechowo-krążeniowego. 

  Zajęcia w ramach „Ursynowskiego Nordic Walkingu” odbywać będą się regularnie zgodnie 
  z harmonogramem zamieszczonym na końcu informacji.

  Prosimy o zwrócenie uwagi stopień zaawansowania i sprawności uczestników w poszczególnych grupach i związane z tym szybsze lub wolniejsze tempo. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nordic walking zapraszamy do grupy przeznaczonej specjalnie dla nich. Jest także specjalna środowa grupę dla seniorów, dostosowana do ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.

  Zapisy do grup odbywają się pod numerem telefonu 793 111 008 (tylko w godz. 10:30-18:30 w dni powszednie) lub adresem email: radom.marta@gmail.com Przez cały czas trwania cyklu można  także zapisywać się u instruktorki bezpośrednio przed zajęciami – w przypadku pozostawania wolnych miejsc na liście. Przed rozpoczęciem udziału w „Ursynowskim Nordic Walkingu” konieczne jest zapoznanie się z regulaminem zajęć i jego akceptacja, a także podpisanie formularza zgłoszeniowego (dokumenty załączone poniżej)

  Zbiórka na zajęcia odbywa się koło pętli autobusowej przy hipermarkecie „Tesco” (stacja metra „Kabaty” – na parkingu Tesco – druga brama wjazdowa).

  Program realizowany jest  inicjatywy i ze środków finansowych Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Poniżej terminy realizacji zajęć w ramach programu „Ursynowski Nordic Walking” w 2019 r. Cykl trwa od 19 stycznia 2019 r. do 15 grudnia 2019 r. (oprócz 20 i 21 kwietnia – Wielka Sobota i Niedziela Wielkanocna). 

  Grupy sobotnie – nr 1 i 2 
  Grupa nr 1 - grupa prozdrowotna – wolniejsze tempo, nastawiona również na ćwiczenia prozdrowotne m.in. na kręgosłup) -  w soboty w godz. 12.00-13.30.

  Grupa nr 2- grupa początkująca – nauka i szlifowania techniki - w soboty w godz.  13.45-15.15 (zajęcia grupy nr 2 nie odbywają się w trakcie wakacji tj. w okresie od 6 lipca do 24 sierpnia).

  Grupy niedzielne nr 3 i 4 
  Grupa nr 3 - grupa szybka – sportowa, dodatkowo prowadzone są intensywne ćwiczenia) – w niedziele  w godz. 12.00-13.30 (zajęcia grupy nr 3 nie odbywają się w trakcie wakacji tj. w okresie od 7 lipca do 25 sierpnia).

  Grupa nr 4  - grupa prozdrowotna – wolniejsze tempo, nastawiona również na ćwiczenia prozdrowotne m.in. na kręgosłup– w niedziele w godz. 13.45-15.15 (w okresie od 7 lipca do 25 sierpnia zajęcia tej grupy odbywają się w soboty o godz. 13:45).

  Grupa środowa nr 5 – dla seniorów
  Grupa nr 5  przeznaczona specjalnie dla seniorów i dostosowana do ich stanu zdrowia oraz sprawności fizycznej – w środy w godz. 11.00-12.30.

    
  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.117 sekundy
  do góry strony