REKLAMAA1-PAAR--21-08---20-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  19
  września
  Sobota

  Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych spacerów z kijkami po Lesie Kabackim w ramach akcji "Ursynowski Nordic Walking". Obowiązują wcześniejsze zapisy i podział na grupy.

  Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, a także we środy (grupy dla seniorów). Organizator zapewnia sprzęt (kije – po 20 par na grupę) dla uczestników zajęć w każdej z grup. Marsz leśnymi ścieżkami prowadzi wykwalifikowana i doświadczona instruktorka, która zapoznaje wszystkich chętnych z zasadami tej aktywności fizycznej praz doskonali ich umiejętności.

  Odpowiednio prowadzony trening z dobrze dobranymi kijami do nordic walking, to świetny sposób na poprawę kondycji fizycznej i osiągnięcie korzyści zdrowotnych. Marsz z kijkami jest skuteczniejszy niż zwykły dynamiczny spacer, u osób trenujących tę dyscyplinę poprawia się wydolność fizyczna, a także parametry dotyczące funkcjonowania układu oddechowo-krążeniowego. 

  Zajęcia w ramach „Ursynowskiego Nordic Walkingu” odbywać będą się regularnie zgodnie z poniższym harmonogramem. Prosimy o zwrócenie uwagi stopień zaawansowania i sprawności uczestników w poszczególnych grupach i związane z tym szybsze lub wolniejsze tempo. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nordic walking zapraszamy do grupy przeznaczonej specjalnie dla nich. Jest także specjalna środowa grupę dla seniorów, dostosowana do ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.

  Zbiórka na zajęcia odbywa się u zbiegu ulic Kabackiej i Zaruby.

  Zapisy do grup odbywają się pod numerem telefonu 793 111 008 (tylko w godz. 10:30-18:30 w dni powszednie) lub adresem email: radom.marta@gmail.com Przez cały czas trwania cyklu można  także zapisywać się u instruktorki bezpośrednio przed zajęciami – w przypadku pozostawania wolnych miejsc na liście. Przed rozpoczęciem udziału w „Ursynowskim Nordic Walkingu” konieczne jest zapoznanie się z regulaminem zajęć i jego akceptacja: Ursynowski Nordic Walking 2020 - regulamin

  Program realizowany jest  inicjatywy i ze środków finansowych Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. 

  Harmonogram spacerów: 

  Grupy sobotnie - nr 1 i 2:

  • Grupa nr 1 - grupa prozdrowotna: wolniejsze tempo, nastawiona również na ćwiczenia prozdrowotne (m.in. na kręgosłup) -  soboty w godz. 12.00-13.30.
  • Grupa nr 2 - grupa początkująca: nauka i szlifowanie techniki - soboty w godz.  13.45-15.15. 

  Grupy niedzielne - nr 3 i 4:

  • Grupa nr 3 - grupa szybka – sportowa (dodatkowo prowadzone są intensywne ćwiczenia) - niedziele w godz. 12.00-13.30. 
  • Grupa nr 4  - grupa prozdrowotna: wolniejsze tempo, nastawiona również na ćwiczenia prozdrowotne (m.in. na kręgosłup) - niedziele w godz. 13.45-15.15. 

  Grupa środowa dla seniorów - nr 5 i nr 6 

  • Grupa nr 5 - przeznaczona specjalnie dla seniorów i dostosowana do ich stanu zdrowia oraz sprawności fizycznej - środy w godz. 11.00-12.30. 
  • Grupa nr 6 - przeznaczona specjalnie dla początkujących seniorów - środy w godz. 12.45-14.15.

  REGULAMIN: Ursynowski Nordic Walking 2020 - regulamin

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0465 sekundy
  do góry strony