REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  25
  czerwca
  Sobota
  godzina 17:00 - 21:30
  bilety Wstęp wolny
  Międzypokoleniowe zabawy na świeżym powietrzu cieszą się na Ursynowie ogromną popularnością. Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy na cykl potańcówek z okazji 45-lecia dzielnicy! Pierwsza z nich odbędzie się w klimacie retro i we współpracy z Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”, w sobotę, 25 czerwca, w godz. 17.00 – 21.30. Imprezę poprowadzi znany wodzirej i DJ Michał Fogg, a oprócz tego przygrywać będzie na żywo zespół „Alegancka Kapela”. 
   
  Podczas potańcówki prowadzona będzie także nauka tańca w klimacie retro, w formie fordanserów. Tancerze pokażą podstawowe kroki, a następnie będą pomagać uczestnikom je opanować. Zaplanowane są również konkursy z nagrodami m.in. dla najlepiej tańczącej pary, czy najlepszych przebrań w stylu retro osób. 
  Oprócz wspaniałej zabawy dla dorosłych gwarantujemy także strefę „dmuchańców” dla najmłodszych, wraz z animatorami. Będzie także możliwość zakupu jedzenia w foodtruckach.
   
  Ursynowskie Potańcówki w tym roku:
  • 25 czerwca w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”
  • 23 lipca w Parku im. Jana Pawła II
  • 20 sierpnia w Parku Lasek Brzozowy 
  • 10 września w Sadku Natolińskim 
  Wszystkie potańcówki odbywają się w godz. 17.00-21.30. Każda impreza to także wiele atrakcji dla dużych i małych oraz strefa gastronomiczna. Potańcówki prowadzić będzie wodzirej porywający do tańca i zabawy, odbywać się będą także profesjonalne lekcje tańca oraz konkursy z nagrodami. W tym czasie dzieci nie będą się nudzić, będą za to mogły skorzystać z „dmuchańców” oraz zabaw proponowanych przez animatora.
   
  Każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsza jest wspaniała zabawa.
  Zapraszamy!
  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0944 sekundy
  do góry strony