REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  20
  października
  Sobota
  godzina 11:00
  miejsce Las Kabacki. Miejsce startu: polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie obok zajezdni Technicznej Metra Warszawskiego.
  bilety Wstęp wolny

  W sobotę, 20 października 2018 o godzinie 11:00 zapraszamy na ostatni bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018.

  Bieg w Lesie Kabackim to wspaniały sposób na spędzenie miło czasu dla osób, które lubią biegać dla przyjemności. Jak również dla tych, którzy lubią sportową rywalizację na świeżym powietrzu. Chcesz pobiec pierwszy raz - zapisz się na stronie Zapisy, Opłata i odbiór numeru startowego w dniu biegu w Biurze Zawodów, które jest czynne od godz 9:30.

  Godz. 11:00 – start wszystkich kobiet oraz tych mężczyzn, którzy biegają na dystansie 10km w czasie ponad 60 minut (mężczyźni muszą swój numer startowy zgłosić w namiocie pomiaru czasu na linii startu).

  Godz. 11:10 start zasadniczy mężczyzn.

  Miejsce startu: polana na tyłach hipermarketu TESCO na Ursynowie obok zajezdni Technicznej Metra Warszawskiego.

  Każdy zawodnik zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem zawodów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2018. Każdy zawodnik wypełnia (jednorazowo) i osobiście podpisuje OŚWIADCZENIE, które jest ważne przez cały cykl biegów Grand Prix Warszawy-URSYNÓW 2018. OŚWIADCZENIE należy oddać przed startem w BIURZE ZAWODÓW.

  TRASA BIEGU GRAND PRIX WARSZAWY-URSYNÓW 2018:

  Do biegania w Grand Prix Warszawy – URSYNÓW 2018 w Lesie Kabackim zachęcają, Urząd Dzielnicy Warszawa Ursynów i organizator ActiveSports.

  (zdjęcie: pixabay.com)

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0548 sekundy
  do góry strony