REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  października
  Sobota
  godzina 12:00
  miejsce DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12B
  bilety Wstęp wolny: zapisy

  W sobotę, 6 października o godz. 12:00 w DOK Ursynów przy ul. Kajakowej 12B rozpocznie się warsztat dla młodzieży DIGITAL STORYTELLING.  

  Dzielnicowy Ośrodek Kultury w ramach wsparcia projektu mieszkańców „Międzypokoleniowy projekt sąsiedzki – Zielony Ursynów wczoraj i dziś” szuka wolontariuszy do w/w projektu. Zaprasza młodzież 14 -18 lat do udziału w wyjątkowych, bezpłatnych warsztatach Digital Storytelling w ramach sąsiedzkiego międzypokoleniowego projektu  „Zielony Ursynów – wczoraj i dziś”*

   Dlaczego warto?

  • zdobędziesz umiejętności przygotowywania historii mulitmedialnych i wykorzystania swojego smartfona do robienia zdjęć, wywiadów, filmów poklatkowych, komiksów, podcastów i montaży
  • poznasz przydatne aplikacje na telefon min. Comica, Prizma, PicPac.
  • stworzysz w grupie rówieśników własne materiały, zdjęcia i zdygitalizowane historie
  • przygotujesz we współpracy z grupą młodzieżową wystawę multimedialną w Dzielnicowym Ośrodku Kultury.
  • poznasz fajnych ludzi – innych młodych ale też przyjaznych dziennikarzy i dziennikarkę TOK FM!

  Zrobisz coś nowego! Zaliczysz wolontariat!

  Kiedy? 
  4 soboty października (6, 13, 20, 27) w godzinach 12.00 – 16.00 (możliwa zmiana godziny w sytuacji gdyby większość uczestników zgłosiła taką potrzebę).

  Gdzie? 
  W Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów ul. Kajakowa 12. Opiekunką grupy młodzieżowej jest Katarzyna Kszyszkowska-Sut (nr. telefonu 22 125 56 03)

  Kto poprowadzi warsztaty? 

  Maciej Sopyło – Prezes Stowarzyszenia Młodych Dziennikarzy „Polis”. Stały współpracownik Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Przeprowadził ponad tysiąc godzin warsztatów z zakresu praw człowieka, edukacji medialnej i cyfrowej, odpowiedzialnego dziennikarstwa, hejtu i mowy nienawiści, autoprezentacji i komunikacji – dla nauczycieli i nauczycielek, prawniczek i prawników, pracowników i pracowniczek trzeciego sektora, studentów i studentek, dzieci i młodzieży, a także dla więźniarek i więźniów.

  Marcin Grudzień – trener Stowarzyszenia Młodych Dziennikarzy ”Polis”. Przeprowadził ponad tysiąc godzin szkoleniowych z zakresu edukacji medialnej, mowy nienawiści, wykorzystania nowych technologii w mediach, kultury remiksu, fotografii, autoprezentacji i komunikacji.

  Zuzanna Piechowicz – Sekretarz redakcji Radia TOK FM a poza tym wiceprezeska Stowarzyszenia Młodych Dziennikarzy “Polis” i trenerka warsztatów dziennikarskich i z zakresu praw człowieka. Zainteresowana wszystkim, co związane z Dalekim Wschodem, szczególnie Chinami i Birmą. Z wielką determinacją próbuje nauczyć się chińskiego. W TOK FM od 2008 roku.

  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! 
  Zgłoś się przez e-mail: wolontariat@dokursynow.pl lub tel. 22 125 56 03

  #fb Zielony Ursynów-wczoraj i dziś

  „Projekt dofinansowany ze środków „Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS oraz SOKiAL Krzesk”

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0304 sekundy
  do góry strony