REKLAMAA1-DPD—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  13
  listopada
  Środa
  bilety Wstęp wolny

  Rada Rodziców Przedszkola Specjalnego nr 213 w Warszawie wraz z Urzędem Dzielnicy Ursynów organizują wielka zbiórkę świątecznych ozdób decoupage. Ozdoby można przekazywać do Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 w godzinach pracy urzędu, lub bezpośrednio do Przedszkola nr 213 przy ul. Teligi 1. Zbiórka trwa do końca listopada.

  Cel akcji:

  Dochód ze sprzedaży ozdób podczas świątecznego kiermaszu zostanie w całości przeznaczony na zakup pomocy dydaktycznych dla Podopiecznych Przedszkola Specjalnego nr 213. Zapraszamy do wsparcia naszych małych wielkich Bohaterów.

  O Przedszkolu Specjalnym nr 213:

  Jako pierwsza placówka oświatowa w Warszawie utworzyła nowoczesny plac zabaw, w pełni dostosowany do osób z niepełnosprawnością, z którego dodatkowo korzystają rodziny po godzinach pracy przedszkola. To w Przedszkolu Specjalnym nr 213, jako w jednym z pierwszych, zamontowano oczyszczacze powietrza, które znacząco poprawiły komfort uczestnictwa w zajęciach. Dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Dzielnicy na potrzeby placówki zakupiono również kilkanaście specjalistycznych fotelików, w pełni dostosowanych do potrzeb dzieci z ruchową niepełnosprawnością. Ponadto w łazienkach przedszkolnych zamontowano nowoczesne, elektrycznie sterowane przewijaki.

  Na początku października podopiecznym placówki przekazano jedno z najnowocześniejszych urządzeń rehabilitacyjnych „Innowalk pro”, zakupione przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Sprzęt ten pozwala dziecku utrzymać pozycję pionową, daje możliwość powtarzającego się prawidłowego ruchu kroczenia, właściwe ustawienie i pełne obciążenie nóg, utrzymuje ruchomość stawów, stymuluje naprzemienność i uaktywnia wszystkie mięśnie niezbędne do chodzenia. Dla najmłodszych dostępna jest także „sala doświadczania świata”, współfinansowana także przez Urząd Dzielnicy.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.087 sekundy
  do góry strony