REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  19
  października
  Poniedziałek
  godzina 18:00

  Porządek obrad  wspólnego posiedzenia
  Komisji Architektury i Ochrony Środowiska oraz Komisji Mobilności, Transportu i Inwestycji
  Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
  w dniu 19.10.2020 r., godz. 18.00, zdalny tryb obradowania

  Link do transmisji youtube: https://youtu.be/YHXzy5d2tbM Mieszkańcy mogą przekazywać swoje opinie oraz zapytania mailowo na adres ursynow.zor@um.warszawa.pl.

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie opinii Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy dotyczącej „Załącznika Dzielnicowego do wstępnego projektu uchwały budżetowej Miasta Stołecznego Warszawy na 2021 rok” Druk Nr 169  (KAIOŚ, KMTII)                                                                                                                 
  3. Rozpatrzenie projektu stanowiska Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie budowy parku linearnego (Parku) nad tunelem Południowej Obwodnicy Warszawy (POW). Druk Nr 176 (KAIOŚ, KMTII)
  4. Rozpatrzenie projektu stanowiska Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie instalacji urządzeń oczyszczających powietrze z wyrzutni tunelu drogi ekspresowej S2 – Południowej Obwodnicy Warszawy (POW) na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska” – Zadanie „A” – Budowa drogi ekspresowej S2 – POW na odcinku od węzła „Puławska” (bez węzła) do węzła „Przyczółkowa” (bez węzła). Druk Nr 177(KAIOŚ, KMTII)
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wyrażenia opinii o zmianach w Załączniku Dzielnicowym do budżetu m.st. Warszawy na 2020 r, zaproponowanych przez Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Uchwale nr  747 z dnia  13 października 2020 r. Druk Nr 171 (KAOŚ)
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wyrażenia opinii o zmianach w Załączniku Dzielnicowym do budżetu m.st. Warszawy na 2020 r, zaproponowanych przez Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Uchwale nr  748 z dnia  13 października 2020 r. Druk Nr 172 (KAOŚ)
  7. Korespondencja do Komisji.
  8. Sprawy różne, wolne wnioski.

   

       Przewodniczący
  Komisji Architektury i Ochrony
  Środowiska
   dr Krystian Malesa

       Przewodniczący
  Komisji Mobilności, Transportu
   i Inwestycji 
  Tomasz Sieradz
                      

  Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, posiedzenie Komisji Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym. Mieszkańcy mogą przekazywać swoje opinie oraz zapytania mailowo na adres ursynow.zor@um.warszawa.pl

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1546 sekundy
  do góry strony