REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  4
  kwietnia
  Czwartek
  miejsce DOK Ursynów, ul. Kajakowa 12B
  bilety Wstęp wolny

  W dniach 4 kwietnia - 10 czerwca zapraszamy na wystawę Klaudel - Rezler „Malowanie światłem”. Wernisaż w czwartek, 4 kwietnia o godz. 18:00.

  Jedwab jest niezwykłym materiałem. Charakteryzuje go duża różnorodność splotów, urzekająca świetlistość, ale także ogromne wymagania. Kiedy maluję na jedwabiu poprawki są niemożliwe. Raz położonej plamy barwnej nie można już usunąć, a jedynie zamalować. Wszystkie kolory wspaniale mieszają się ze sobą, nawet ponure brązy ożywają, żółcienie przeistaczają się w złoto. Dzięki niemu można osiągnąć rozmach i wyzwolić się z myślenia o szczegółach…

  Malując na jedwabiu czerpię inspirację z natury, która ofiaruje kolor, światłocień oraz nieskończoność odcieni barwnych. Tworzę interpretacje otaczającego mnie świata, przetworzonego poprzez emocje, wrażliwość i wyobraźnię. Z rozpiętych na stole tkaninach jedwabnych wyłaniają się kompozycje, które są zapisami myśli i refleksji nabierających mocy sceny wizyjnej nasyconej grą światła i koloru. Tworzę opowieści o tajemnicy przemijania i ulotności.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.1026 sekundy
  do góry strony