REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  12
  marca
  Czwartek
  bilety Wstęp wolny

  Galeria Środek Tkaniny: Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b) zaprasza na wystawę malarstwa na jedwabiu: Bożena Kuzio-Bilska. Świat wewnętrzny.

  Zestawienie jedwabnych form abstrakcyjnych, kojarzących się z postaciami, pejzażami wewnątrz pomieszczenia galerii, jest jak otwarcie świata wewnętrznego. Zaproszeniem do wejścia, odkrycia poprzez moją wizję własnych myśli wyobraźni.

  Rzeczywistość zewnętrzną postrzegamy swoimi pięcioma zmysłami. Widzimy, dotykamy, wąchamy, słyszymy, smakujemy. Jednak obok, równolegle do odbieranego świata zewnętrznego odczuwamy też siły wyobraźni, samoświadomość, uczucia, przekonania, swoje myśli. Świat wewnętrzny człowieka jest pojęciem abstrakcyjnym, ale ma wpływ na rzeczywistość, którą odbieramy wszystkimi zmysłami. Przyciągamy do swojego życia to, co odpowiada naszemu stanowi wewnętrznemu. To, co jest w świecie wewnętrznym projektuje się i materializuje w rzeczywistości zewnętrznej. Cały świat podporządkowujemy wewnętrznej rzeczywistości podlegającej stałym zmianom i rozwojowi. Tak jak nasze całe życie.

  Wystawa będzie otwarta do 1.06.2020 r.
  Kontakt: tel. 22 125 56 02, www.dokursynow.pl

  Wstęp wolny.

   

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  Artykuł załadowany: 0.0468 sekundy
  do góry strony