REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  24
  lipca
  Sobota
  miejsce Dom Kultury STOKŁOSY

  24 lipca 2021 roku o godz 17 w Domu Kultury Stokłosy odbędzie się otwarcie wystawy "TAKICH RAJDÓW NIE ZNACIE". Wystawa potrwa do 22 sierpnia 2021.

  Na wystawie zaprezentowane zostaną liczne rajdowe fotografie i pamiątki związane z karierą wielokrotnego mistrza Polski Kuby Mroczkowskiego, który w lipcu obchodzi jubileusz 70 urodzin. Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/1v9jHdUUp

  Kuba Mroczkowski. To imię i nazwisko zna chyba każdy miłośnik rajdów samochodowych. Wielokrotny mistrz Polski pilotował m.in. takich kierowców jak: Marcin Osiowski, Krzysztof Skalski, Andrzej Koper, Robert Herba, Marek Sadowski, Cezary Fuchs, Leszek Kuzaj czy Wiesław Stec. Na swoim koncie ma ponad 170 startów w mistrzostwach Polski, Litwy, a także w rajdach terenowych typu Baja. 

  Wystawa "TAKICH RAJDÓW NIE ZNACIE" będzie nie tylko podsumowaniem jego bogatej kariery, ale też podróżą przez ostatnie trzydziestolecie rajdów samochodowych. Podczas otwarcia wystawy, 24 lipca 2021 roku o godz. 17 w Domu Kultury Stokłosy przy ulicy Wacława Lachmana 5 w Warszawie, zostaną zaprezentowane liczne rajdowe pamiątki i fotografie, a także odbędzie się spotkanie z rajdowymi gwiazdami. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz motoryzacyjny, Rafał Jemielita. 

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0791 sekundy
  do góry strony