REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  3
  grudnia
  Wtorek
  godzina 18:00
  bilety Wstęp wolny

  PORZĄDEK OBRAD
  XV Sesji Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
  w dniu 3 grudnia 2019 r., godz. 18.00, 
  al. Komisji Edukacji Narodowej 61,
  sala im. Juliana Ursyna Niemcewicza

  ________________________________________________________________

  1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołów z obrad XIII i XIV sesji Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy z dnia 17.10.2019 r. i 05.11.2019 r.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wyrażenia opinii o zmianach w Załączniku Dzielnicowym do budżetu m.st. Warszawy na 2019 r., zaproponowanych przez Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Uchwale nr 436 z dnia 8 listopada 2019 r.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wyrażenia opinii o zmianach w Załączniku Dzielnicowym do budżetu m.st. Warszawy na 2019 r., zaproponowanych przez Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Uchwale nr 438 z dnia 8 listopada 2019 r.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wyrażenia opinii o zmianach w Załączniku Dzielnicowym do budżetu m.st. Warszawy na 2019 r., zaproponowanych przez Zarząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w Uchwale nr 446 z dnia 20 listopada 2019 r.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów w sprawie wystąpienia do Rady m.st. Warszawy o podjęcie uchwały w sprawie założenia Szkoły Podstawowej nr 399 w Warszawie, ul. J. Zaruby 7.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wystąpienia do Rady m.st. Warszawy o podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę oraz określenia granic ich obwodów od dnia 1 września 2019 roku.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Kłobucka-Bis, Pląsy, Hołubcowa, al. Legionów Piłsudskiego.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wniesienia inicjatywy uchwałodawczej Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do Rady m.st. Warszawy dotyczącej utworzenia parku miejskiego na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy i nadania mu nazwy.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy w sprawie wskazania przedstawicieli Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do Rady Seniorów Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
  11. Interpelacje, zapytania i wolne wnioski.

   

  Przewodniczący 
  Rady Dzielnicy Ursynów m .st. Warszawy

  Michał Matejka

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  Artykuł załadowany: 0.0668 sekundy
  do góry strony