REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  17
  lutego
  Sobota
  godzina 10:30
  miejsce pływalnia UCSiR, ul. Hirszfelda 11
  bilety Wstęp wolny
  REKLAMA

  Wszystkich miłośników pływania zapraszamy na XXII Grand Prix Ursynowa w Pływaniu na pływalni UCSiR przy ul. Hirszfelda 11. Zapraszamy wszystkich gorąco do wspólnej rywalizacji i kibicowania na kolejnym mityngu - start zawodów o godz. 10:30.

  Impreza ta od lat gromadzi amatorów pływania nie tylko z Ursynowa, ale również z Warszawy i okolic. Zawodnikami są nie tylko osoby dorosłe, ale w dużej mierze dzieci, zaczynając od rocznika 2011 i nawet młodsze. Wszystkich łączy wspólny mianownik – pasja do pływania, chęć rywalizacji, a co za tym idzie możliwość ciągłego poprawiania własnych wyników. Nie zapominajmy jednak, że Grand Prix to nie tylko chętnie wracające do osoby, ale za każdym razem nowe twarze, nowe wyzwania i nowy powód do udowodnienia sobie i innym, co potrafimy. W każdym mityngu bierze udział ponad 220 osób, a pierwszy, który rozpoczyna cykl 6 spotkań, skupia tych uczestników najwięcej – nawet 250 osób.

  Terminarz zawodów:

  • 6 stycznia - I mityng
  • 17 luty - II mityng
  • 17 marca - III mityng
  • 14 kwietnia - IV mityng
  • 19 maja - V mityng
  • 9 czerwca - FINAŁ!

  Zapisy na dany mityng trwają do czwartku poprzedzającego datę zawodów (do godz. 12:00).

  W każdym z mityngów najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a do klasyfikacji generalnej przechodzą osoby, które uczestniczyły w minimum czterech mityngach.

  Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie www.ucsir.pl Namawiamy na dokładne zapoznanie się z regulaminiem, ponieważ pojawiły się w nim zmiany, które mają bardzo duże znaczenie przy zapisie.

  pdfRegulamin

  docFormularz zgłoszeniowy - kategorie amatorskie

  docFormularz zgłoszeniowy - kategorie zawodnicze

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0607 sekundy
  do góry strony