REKLAMAA1 SanGiovanni 01.09.2022 - 31.10.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  O serwisie

   haloursynow.pl – multiplatforma internetowa – co to jest?

  Internetowy serwis www.haloursynow.pl jest zestawieniem tematycznych serwisów informacyjnych oraz e-usług.

  Od podstaw stworzyły go osoby, które oprócz pasji i ambicji są typowymi użytkownikami i czytelnikami serwisów internetowych.

  Haloursynow.pl uruchomiliśmy 15 listopada 2013 roku. Nietypowy dla warszawskich serwisów internetowych wygląd i forma zostały przyjęte bardzo pozytywnie.

  Co miesiąc odnotowujemy wzrost oglądalności na poziomie 30-50 procent, szybko doganiając znane media internetowe. Wzrost ten osiągamy nie dzięki reklamie – tylko z polecenia użytkowników. Dzięki mediom społecznościowym, różnorodnym akcjom, podejmowanym tematom – trafiamy do nowych odbiorców. Nasi czytelnicy to osoby opiniotwórcze, zaangażowane w życie społeczne i kulturalne Ursynowa. Ciekawe świata i tego co dzieje się w ich "małej ojczyźnie".

  Cieszymy się, że dzięki największej dawce codziennych informacji, galeriom i materiałom video, udało nam się na stałe zagościć w świadomości mieszkańców Ursynowa i całej Warszawy.

  › haloursynow.pl – charakterystyka

  • Codzienna gazeta internetowa publikująca codziennie 20-30 artykułów, 10-15 galerii zdjęć w tygodniu, 20-30 materiałów video w miesiącu.
  • Serwisy tematyczne (moto, dom, kobieta, dziecko, kultura, sport, biznes) działające jako osobne strony www z indywidualnymi funkcjonalnościami.
  • Serwis z fotografiami Ursynowa – potencjalnie największa baza zdjęć naszej dzielnicy
  • Kalendarz – interaktywny serwis ułatwiający odnalezienie treści i zapoznanie się z ofertą kulturalną i sportową na Ursynowie.
  • Mapa – innowacyjna prezentacja Ursynowa na mapie. Połączenie wydarzeń, treści, zdjęć w jednym miejscu.
  • Katalog Firm – największy katalog ursynowskich firm. Atrakcyjna i rozbudowana forma reklamy i promocji. 
  • Ogłoszenia – największy ursynowski serwis lokalnych bezpłatnych ogłoszeń (nieograniczonych regulaminem). Jako jedyni dajemy możliwość dodawania ogłoszeń video.
  • Konto użytkownika – jedyne tak rozbudowane konto użytkownika - dające mu kontrolę nad: ogłoszeniami, wpisami firmowymi, zdjęciami, komentarzami itp.
  • Kanał YouTube – najszybciej rozwijający się warszawski dzielnicowy serwis na YouTube z największą liczbą subskrybentów spośród lokalnych mediów.
  • Co jeszcze? – haloursynow.pl jest ciągle udoskonalany. Już niedługo: kamery online, rewolucyjny system zakupów on-line, system ofert pracy i ofert dla biznesu, panoramy z urokliwych zakątków Ursynowa, i dużo, dużo więcej!

  › haloursynow.pl – dlaczego powstał kolejny serwis internetowy?

  Proces tworzenia serwisu trwał kilkanaście miesięcy. W tym czasie wiele razy zadawano nam pytanie: po co kolejny serwis internetowy? W sieci działa przecież kilka stron poświęconych Ursynowowi, blogi, galerie foto itd. My jednak czuliśmy, że... coś jest nie tak.

  Obecne na rynku lokalne strony www cechuje mało ciekawych i autorskich treści, mała liczba galerii i materiałów video, duża liczba reklam i zarazem słaba skuteczność reklamowa serwisów, brak eventów i działalności serwisów poza Internetem, brak pomysłu na rozwój, rutyna i samozadowolenie nie mające uzasadnienia... 

  Jesteśmy mieszkańcami Ursynowa i zwykłymi internautami. Wiedzieliśmy czego nie było... i co było nie tak. Nowoczesny serwis był także potrzebny nam samym...

  › haloursynow.pl – ludzie

  Filarem każdego dużego projektu są ludzie. To oni wyznaczają kierunek i kreują drogę, którą należy pokonać, aby móc spokojnie usiąść przed komputerem i wpisać adres: www.haloursynow.pl. Kompletując ekipę, która stworzyła serwis, a teraz go prowadzi, kierowaliśmy się ich pasją, zaangażowaniem oraz zdobytym wcześniej doświadczeniem. Obecnie serwis prowadzi 4 dziennikarzy, 1 fotograf, 1 grafik oraz kilku handlowców.

  Wielu z nich, to osoby znane na rynku mediów elektronicznych. Wszyscy zarazili się pomysłem zrobienia czegoś innego, lepszego i nowoczesniejszego.

  › haloursynow.pl – zawsze otwarty na przedsiębiorczość

  Polityka serwisu jest nastawiona na wielokierunkową współpracę. Chcemy pokazywać jak najwięcej i jak najlepiej - nie wszystko jednak jest na sprzedaż.

  Specjalnie dla firm uruchomiliśmy serwis www.haloursynow.pl/firmy, na łamach którego prezentujemy bezpłatnie wszystko to, co dzieje się w lokalnych firmach i przedsiębiorstwach. Piszemy o sukcesach, innowacjach i problemach ursynowskiej i warszawskiej gospodarki.

  Haloursynow.pl to idealne miejsce prezentacji dla firm i instytucji. Mamy dużo atrakcyjnych miejsc i form reklamowych. Polecamy: artykuły sponsorowane, organizację konkursów, ogłoszenia premium, wpisy do katalogu firm, banery Flash oraz JPG, GIF (urządzenia mobilne). Jako jedyni organizujemy również kampanie e-mail, sms oraz udostępniamy reklamy przy kamerach on-line.

  Oferta reklamowa oraz cennik reklamy tutaj.

  do góry strony