REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Regulamin konkursu PYSZNE.PL

  REGULAMIN KONKURSU "PYSZNE.PL"

  1. Organizatorem konkursu jest Kinnetic Media sp. z o.o. - wydawca serwisu HALOURSYNOW.PL

  2. Sponsorem nagród w konkursie jest PYSZNE.PL - sto2 sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

  3. Uczestnikiem konkursu mogą być wyłącznie osoby zamieszkujące, uczące się lub pracujące w dzielnicy Ursynów M. St. Warszawa. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

  4. Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia. 

  5. Nagrodami w konkursie są 3 szt. bonów na jedzenie zamawiane online, do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl - ważne od 31 marca 2014 do 30 kwietnia 2014 r. Jeden laureat otrzyma jeden bon.

  6. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są wyłącznie na stronie HALOURSYNOW.PL, za pośrednictwem komentarzy pod artykułem z ogłoszeniem o konkursie. Pod uwagę będa brane wyłącznie komentarze od osób zarejestrowanych w serwisie HALOURSYNOW.PL

  7. Konkurs trwa od 27 marca 2014 r. od momentu ogłoszenia na stronie HALOURSYNOW.PL do 30 marca 2014 r. do godz. 23:59.

  8. Ogłoszenie wyników nastąpi 31 marca 2014 r. o godzinie 12:00, na stronie głównej HALOURSYNOW.PL

  9. Laureatów konkursu wybierze jury w składzie: Alicja Kowalska - Haloursynow.pl; Sławomir Kińczyk - Haloursynow.pl

  10. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Kinnetic Media sp. z o.o. oraz sto2 sp. z o.o., osoby z nimi spokrewnione oraz ich partnerzy.

  11. Laureaci konkursu o wygranej zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo - przy wykorzystaniu danych podanych podczas rejestracji w serwisie Haloursynow.pl. Osoby, które podadzą nieprawidłowe dane - tracą prawo do nagrody. Jury w ich miejsce wybierze kolejnego laureata.

  12. Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez laureata konkursu. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl.

  13. Laureat konkursu wykorzystując wygrany bon dokona sprawdzenia na pyszne.pl czy pod wskazanym adresem jest realizowana dostawa jedzenia online. Jeśli dostawa nie jest realizowana a laureat nie wpisze innego akceptowanego adresu - bon nie zostanie zrealizowany. Organizator i sponsor konkursu nie ponoszą za to odpowiedzialności i nie przyjmują reklamacji związanych z w.w. sytuacją.

  14. Reklamacje dot. konkursu można składać w terminie do 10 dni od jego rozstrzygniecia, wyłącznie w formie pisemnej, pod adresem: Kinnetic Media sp. z o.o., al. KEN 93/14, 02-777 Warszawa. Reklamacje zostaną rozpoatrzone w terminie 30 dni od zgłoszenia. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Organizator powiadamia zainteresowanych w formie elektronicznej. 

  15. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w każdym momencie, również w trakcie trwania konkursu.

  WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYKORZYSTANIA BONÓW:

  • Ważność kuponu 31.03.2014 - 30.04.2014.
  • Kupon należy wykorzystać przy jednym zamówieniu.
  • Kupon należy wykorzystać w restauracjach realizujących płatności online.
  • W przypadku wyższego zamówienia niż wartość kuponu, różnicę należy dopłacić przy płatności online.
  • Kupony zniżkowe nie łączą się z punktami lojalnościowymi.
  • Kod kuponu należy wpisać po wcześniejszym wyborze restauracji i zamówienia, w kroku wybór sposobu płatności, w polu “Kod kuponu” i nacisnąć przycisk ZREALIZUJ.
  do góry strony