Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

FOKI NA START. Zgłoś swojego przedszkolaka!

› imprezy ponad rok temu    17.05.2016
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UCSiR

Twoje dziecko czuje się nie tylko jak ryba w wodzie, a nawet jak foka? Zgłoś je do konkursu dla najmłodszych miłośników pływania. W sobotę Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie foki na... start!

W najbliższą sobotę sześcioletnie, a nawet młodsze dzieci zmierzą się w dwóch konkurencjach na dystansie 25 metrów. Popłyną na grzbiecie i na brzuchu, ale bez "rękawków". Do pomocy będą miały makaron lub deskę oraz w razie potrzeby osobę dorosłą.

W poprzednich latach w zawodach brało udział ponad 50 młodych pływaków. - Zawody rozwijają rywalizację, poprawiają sprawność fizyczną dzieciaków, poza tym takie wydarzenia przynoszą dzieciom ogromną radość! - mówiła nam rok temu pani Karolina, mama jednego z uczestników.

W tym roku Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji do udziału w zawodach zaprasza nie więcej niż 60 dzieci.

Zmagania odbywać się będą w podziale na dziewczynki i chłopców. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy uzyskają najlepszy czas w obu konkurencjach łącznie. - Ale nie tylko o wygraną tu chodzi, a o satysfakcję i sportowego ducha walki, dlatego wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale oraz słodkie upominki - zapowiada Beata Strożek z UCSiR.

Maluchy można zapisywać do czwartku, 19 maja, do godz. 12:00. Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie (22) 334 62 22, mailowo: imprezy@ucisr.pl oraz osobiście w Arenie Ursynów - pokój 102 w godz. 8:00-15:00.

Zawody "Foki na start" odbędą się w sobotę 21 maja na pływalni "Hirszfelda", przy ul. Hirszfelda 11. Start zawodów o godz. 10:30. 

Impreza się pod patronatem portalu HALOURSYNOW.PL.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!