Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017

URSYNÓW MUSIC FEST. Grasz w domu? Wyjdź na scenę!

› bieżące 8 miesięcy temu    3.03.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. SK

Lokalni muzycy kolejny raz mogą wystąpić na scenie i poczuć się jak gwiazdy. Zapisy na trzecią edycję Ursynów Music Fest potrwają do końca marca. Ursynowska Młodzieżowa Rada Dzielnicy zaprasza początkujących artystów, którym marzą się regularne koncerty - główną nagrodą jest występ podczas Dni Ursynowa 2017. 

Grasz na bębnach, śpiewasz, a może trąbka, gitara albo smyczki? Jeśli jesteś instrumentalistą, wokalistą albo masz cały zespół - Ursynów Music Fest jest właśnie dla Ciebie. 

Inicjatywa ma promować młodych i zdolnych z dzielnicy. Pierwszą edycję konkursu wygrał zespół Mith, rok temu najlepszy był duet Paperskin. 

W tegorocznej edycji mogą startować mieszkańcy Ursynowa między 13. a 25. rokiem życia oraz uczniowie dzielnicowych szkół. Jeśli chodzi o zespoły - przynajmniej jeden muzyk powinien mieszka lub uczyć się na Ursynowie.

- Do nagrody głównej, czyli występu na Dniach Ursynowa 2017, dodaliśmy jeszcze jeden koncert - zwycięzca pojawi się również na uroczystościach związanych z obchodami 40-lecia Ursynowa - mówi Łukasz Śliwa, przewodniczący Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursynów.

Zgłoszenia są przyjmowane do 31 marca - wystarczy napisać pod adres: konkursmuzyczny@ursynow.pl. Wszelkich dodatkowych informacji o konkursie udzielają członkowie Młodzieżowej Rady Dzielnicy. Pytania kierujemy pod ten adres: mrdu@radni.um.warszawa.pl.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ socjalista emeryt
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
dzielnica to chyba nie ma co z hajsem robić! Kuźwa weźcie sie za problemy zwykłych obywateli! Mi z kranu cieknie już od miesiąca a nie mam czasu tego naprawić kuźwa przyszłaby jedna z drugę panie urzędniczki i mi zrobiły kuźwa bo co to jest żeby sie lało sąsiadowi na łeb tyle czasu?
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anarchol
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Paździerz jakich mało! Autentyczne kapele grają w undergroundzie a nie za kasę urzędasów. Ratusza dotyki czyni cię pariasem i śmieciem.
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkanka
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
Brawo, popieram wszelką inicjatywę z udziałem dzieci i młodzieży.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji