REKLAMAA1 BYŚ 01.09.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 kwietnia 2020, 07:21 komentarzy 68

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Kierowcy blokujący przejazd furgonetce z hasłami anty-LGBT

  Kierowcy blokujący przejazd furgonetce z hasłami anty-LGBT (kadr z filmiku fundacji "Pro - Prawo do życia" - źródło: Twitter/Prawy Populista)

  Jest nowy film z zatrzymania furgonetki głoszącej kontrowersyjne hasła, łączące pedofilię ze środowiskiem LGBT i edukacją seksualną. Do zdarzenia doszło w sobotę na Ursynowie. Na video nagranym przez kierowcę auta należącego do fundacji "PRO - Prawo do życia" słychać, jak zdenerwowany młody mężczyzna obrzuca go inwektywami. W "prawicowym" internecie zawrzało. Nie brakuje gróźb pod adresem sprawców obywatelskiej blokady.

  Przejazd furgonetki wywołał na Ursynowie falę komentarzy i emocji, podobnie jak jej zablokowanie przez młodego mężczyznę z białego bmw. W sobotę w alei KEN, w rejonie metra Stokłosy, kierowca zajechał drogę kierującemu autem, z którego przez megafony płynął przekaz dyskredytujący środowisko LGBT i łączący pedofilię z edukacją seksualną. Tego dnia opublikowaliśmy nagranie tego zdarzenia, które wykonał nasz czytelnik z okna swojego mieszkania.

  Okazuje się, że furgonetka jeździ po Warszawie uzbrojona w kamery. Jedna z nich znajduje się za szybą kierowcy, drugą nosi ze sobą kierowca, który wszystko nagrywa w razie incydentu. W niedzielę po południu profil "Prawy Populista" na Twitterze opublikował fragment filmiku nagranego przez kierowcę zastopowanej furgonetki. Nie możemy go opublikować, bo zawiera wizerunek mężczyzn uczestniczących w zdarzeniu.

  "Wyje...ć Ci?", "Śmieciem jesteś!"

  Z nagrania wynika, że uczestników sobotniej blokady w alei KEN było więcej. Kierowca bmw dokonujący zatrzymania, podobnie jak inny mężczyzna oraz kobieta mu pomagający, zachowywali się spokojnie.

  Jak wyjaśnia na swojej stronie fundacja "Pro - Prawo do życia", która dysponuje całością nagrania, w pewnym momencie przy furgonetce pojawił się kolejny mężczyzna, w granatowej kurtce. Był zdenerwowany oraz oburzony przekazem zamieszczonym na ciężarówce i rozgłaszanym przez megafony. Na filmiku widać jak otwiera drzwi do samochodu, chcąc rozmawiać z kierującym. Później zaczyna się - momentami - ostra wymiana zdań. Cytujemy ją za filmikiem ujawnionym w sieci:

  - Jakim prawem pan otwiera auto? - pyta kierowca furgonetki.

  - Chciałem Pana poprosić o rozmowę - mówi mężczyzna

  - Proszę bardzo. Wszystko się nagrywa.

  - Bardzo dobrze. No i co? Nie wyłączysz tego? (megafonu, z którego płynie przekaz anty-LGBT - dop. redakcja)

  - Proszę pana, ale dlaczego? To jest prawda. Dlaczego mam to wyłączyć?

  - Spier...aj! Wyp... stąd!

  - Ja bym sobie pojechał. Jestem blokowany i tyle.

  - Wyj...ć ci? Proszę to wyłączyć!

  - Niech pan mnie bije. Wszystko się nagra, policja zaraz przyjedzie. Nie ma problemu.

  - To zaraz zobaczysz...

  - Wal!

  - Taki jesteś śmiały tak?

  - Nie po prostu...

  - Zdejmij tę maskę! (kierowca wzburzony krzyczy, nagranie niewyraźne). Spie....j. Nikt Cię tu nie szanuje. Rozumiesz? Śmieciem jesteś!

  Fragment filmu, który prezentuje przebieg sobotniego zdarzenia w alei KEN z perspektywy kierowcy fundacji "Pro - Prawo do życia", lotem błyskawicy rozprzestrzenia się w internecie. Sama organizacja opublikowała także wizerunek kierowcy bmw, który zainicjował blokadę oraz numery rejestracyjne jego auta.

  - Zdarzenie zostanie zgłoszone w celu ukarania blokujących. W trakcie zdarzenia temperament blokujących został ostudzony nie tylko przez policję, ale także przechodniów, którzy widzieli potrzebę informowania opinii publicznej o skutkach deprawacyjnej edukacji seksualnej dzieci. Dziękujemy za wsparcie szczególnie przy tego typu sytuacjach! - napisał Jan Bienias z fundacji.

  Organizatorzy akcji przejazdu furgonetki z hasłami homofobicznymi uważają, że obywatelskie zatrzymanie jej kierowcy było całkowicie bezprawne. Wtórują jej w internecie entuzjaści tej kampanii. W sobotę policja nie nałożyła jednak mandatu ani na kierowców, którzy blokowali przejazd, ani na kierującego furgonetką. Pouczyli uczestników zdarzenia o przysługującym im prawie wszczęcia oskarżenia prywatnego.

  Internet wygraża uczestnikom blokady

  Pod filmikiem na profilu społecznościowym "Prawy Populista" oraz w miejscach, gdzie go udostępniono, nie brakuje słów oburzenia i gróźb pod adresem osób, które zastopowały furgonetkę z kontrowersyjnymi hasłami. Mężczyzna, którego agresywne zachowanie widać na nagraniu, nazywany jest pedofilem. Na samym filmiku widoczna jest jego twarz oraz numery rejestracyjne jego pojazdu.

  Do "spróbowania się" "zaprasza" go również były radny ursynowskiej Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursynów, niegdyś działacz "Naszego Ursynowa" Piotra Guziała. (na poniższym obrazu trzeci, ostatni wpis).

  Również po stronie przeciwników kampanii dyskredytującej środowiska LGBT nie brakuje hejterskich wpisów. Padają słowa o "średniowieczu", "ciemnogrodzie".

  Jak już informowaliśmy, wielu ursynowian zamierza złożyć w najbliższych dniach doniesienia na policję, bo poczuli się urażeni hasłami wygłaszanymi z furgonetki fundacji "Pro - Prawo do życia". Jednym z nich jest mieszkaniec Ursynowa Mateusz Goździkowski. Jak zareagował na nowy filmik ujawniony w niedzielę?

  - Nie popieram takiego zachowania jakie jest widoczne na filmie, ale z drugiej strony nie dziwię się również ludziom, że im puszczają nerwy, gdy od kilku tygodni muszą wysłuchiwać bzdur i kłamstw w tak nachalny sposób, a policja nic z tym nie robi - mówi w rozmowie z Haloursynow.pl.

  Goździkowskiego w komunikatach fundacji szczególnie zbulwersował fakt, że była w nich próba podszycia się pod oficjalne komunikaty policji o epidemii koronawirusa. Z głośników pojazdu słychać było hasła wiążące "epidemię AIDS" ze środowiskiem LGBT, co nie ma odzwierciedlenia w poważnych badaniach naukowych.

  - Moim zdaniem próba wykorzystywania obecnej sytuacji w jakiej jesteśmy do rozpowszechniania propagandy i szczucia jednych ludzi na drugich jest wyjątkowo obrzydliwa i zasługuje na potępienie. Jeśli policja dalej nic z tym nie zrobi, to obawiam się, że do takich sytuacji jak w sobotę może dochodzić częściej - komentuje mieszkaniec.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 374

  • 57
   BARDZO PRZYDATNY
  • 18
   ZASKOCZONY
  • 28
   PRZYDATNY
  • 31
   OBOJĘTNY
  • 17
   NIEPRZYDATNY
  • 93
   WKURZONY
  • 130
   BRAK SŁÓW

  68Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Tubylec 68 ponad rok temuocena: 50% 

   Kiedyś rodzice i dziadkowie Ursynowian jeżdzili z megafonami zabierając plony chłopom i hałasowali na pochodach majowych... Historia toczy koło...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 67 ponad rok temuocena: 0% 

   na "szczeście" wtedy twoi rodzice i dziadowie robili w pieluchy gdzieś na mazurskiej wsi.....A nie! nie na mazurskiej bo ta spie.przyła do Niemca...to raczej gdzieś bardziej na wschód od nich...ci to już tylko w niedalekiej Warszawie widzieli światełko w tunelu...ps. Ursynow, jako dzielnica/sypialnia miasta, zaczął powstawać pod koniec lat 70 i zebrał mieszkańców z całej lewobrzeznej Warszawy - wtedy nie budowało się niczego innego. Wczesniej była Żelazna Brama, nieco później Jelonki. Czyli - nie mozna mówic o rodzicach i dziadach ówczesnych Ursynowian, w kontekscie dzisiejszych jego mieszkańców. Ale o tym chlop małorolny, słoik z Pcimia, wiedzieć nie może...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Randy 66 ponad rok temuocena: 50% 

   1) Uważam, że jeżdżenie z megafonem i zakłócanie miru domowego powinno być surowo karane niezależnie od treści emitowanych przez megafon. 2) Blokowanie samochodów przez inne samochody powinno być surowo karane. 3) Mam w nosie wojenki ideologiczne lewaków z prawakami i prawaków z lewakami. Jedni ani drudzy nie powinni narzucać swojego punktu widzenia na siłę innym. Jedni i drudzy są siebie warci - hałaśliwi i pełni chamstwa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec2 65 ponad rok temuocena: 89% 

   Czy naprawdę ta fundacja nie mogła by zająć się np rozwożeniem obiadów dla seniorów lub bezdomnych? Naorawde szkoda paliwa na puste przebiegi.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~yacenty 64 ponad rok temuocena: 82% 

   W jednym z miast oblewano dewotom przednie szyby olejem lub żywicą! I w tych miastach już nie jeżdzą. "Chamstwu trzeba dać odpór godnością osobistą ale i siłą fizyczną" szczególnie gdy policja ich popiera.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Katolik 63 ponad rok temuocena: 31% 

   A gdyby tak, np: jeżdzić furgonetką z napisem " 75% hetereoseksualnych, łysych osób to gwałciciele" i ostawać przy tym , ze to prawda. Ciekawe , czy kogos , by to oburzyło? Przecież autor święcie, by wierzyl w swoje przekonanie.Czy miałby prawo tak sobie jeździć po Polsce?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 62 ponad rok temuocena: 60% 

   Albo jeszcze dosadniej : czy kogo by to burzyło gdyby ktoś jeździł i głosił generalizacje i wierzył w swoje przekonanie: "Sprawcami przemocy są mężczyźni a ofiarami kobiety i dzieci". Czy miałby prawo? A, nie stój...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zdegustowany 61 ponad rok temuocena: 40% 

   Na tym ma polegać tolerancja? Działacze lgbt są wożeni po całym kraju i wolno im demonstrować czy wręcz wdzierać się na pielgrzymkę dziecięcą. Do tego mnóstwo innych imprez, klubów, turnieje sportowe etc etc Wobec jednego samochodu taka agresja? Gdyby agresor tak zachowywał się wobec sterydowych byków, weteranów ustawek itp to świadczyło by to nie tylko o agresji ale i o charakterze. Jak jest "bohaterem" w sytuacji kiedy trzech napastników przypada na jednego to taka postawa nie zasługuje nawet na cień szacunku. Podobnie z postawą jego obrońców ... PS Pytanie do zwolenników agresora - czy wobec tego pochwalacie blokady parad lgbt czy jesteście hipokrytami?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 104 153 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WWWojtek 60 ponad rok temuocena: 61% 

   Wdzierać się na pielgrzymkę? To ja aż się boję zapytać na jakie Ty chodzisz pielgrzymki. A wolno im stać i p...ć z głośników antyaborcyjne hasła przed szpitalem położniczym? Jak czuje się kobieta która tam jest i właśnie straciła dziecko? Jak czuje się inna przychodząc na konsultacje, która stara się zajść w ciąże od lat i jej się to nie udaje?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 135 86 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zdegustowany 59 ponad rok temuocena: 45% 

   @WWWojtek Nie chodzę już od lat. Natomiast oglądałem filmy z próby wdarcia się na dziecięcą pielgrzymkę np działacza w kobiecym stroju, z makijażem, stanikiem na głowie i znaczkiem w kształcie genitaliów. Wtedy byłem jeszcze zdziwiony agresją jakiej działacze lgbt nie szczędzili dziennikarzowi ... Rzeczony incydent miał miejsce pod szpitalem położniczym czy dosyć topornie Pan manipuluje? Czy hasła z tego samochodu dotyczyły kobiet, które straciły dziecko lub nie mogą zajść w ciążę czy to manipulacja?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 79 96 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WWWojtek 58 ponad rok temuocena: 74% 

   Incydenty wszędzie się zdarzają. Wszędzie też są czarne owce. Ja oglądałem film gdzie przez kilka lat ksiądz molestował 2 chłopców, mył ich pod prysznicem, wyjeżdżał na wakacje, kupował bieliznę. Czy wszyscy księża są tacy? Chyba nie. / Hasła takie zdarzają się i przy szpitalu położniczym. Leży tam kobieta która straciła dziecko. Leży kobieta której się właśnie urodziło. Leży kobieta która musiała usunąć. I może leżeć kobieta która oddałaby wszystko by w ciąże zajść. I każdą te hasła bolą. Tak jak geja który idzie ulica i przejeżdża obok taka furgonetka. Tak jak księdza który widzi co dzieje się w kościele itp. Wszyscy jesteśmy różni, inni.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 179 64 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zdegustowany 57 ponad rok temuocena: 37% 

   @WWWojtek Rozmawiamy o agresji na publicznej drodze a Pan pisze o szpitalach. Jest to bardzo toporna manipulacja. Podobnie z hasłami z zatrzymanego samochodu, które w żaden sposób nie dotykają kobiet, które poroniły lub starają się o dziecko. Na tysiąc pedofili jeden jest księdzem. Warto zainteresować się jak to jest w przypadku homo. Pomimo tego nikt nie atakuje tak agresywnie tych którzy pedofilię księzy głoszą na mnóstwo sposobów.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 67 112 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Momomo 56 ponad rok temuocena: 71% 

   Jestem zdegustowany tym, że ktoś nie może napisać o szpitalu, a Pan pisze o pielgrzymce :-) Pedofilia wśród księży powinna być szczególnie mocno napiętnowana, bo pedofil wykorzystuje w niej element autorytetu - o tym Pan zapomniał?? Podobnie jakby to robił nauczyciel czy lekarz. Dziecko dodatkowo w takim przypadku czuje się bezbronne. Dochodzi do tego też to, że im mniejsza jest miejscowość tym większy kult księdza - tam gdy dziecko się poskarży rodzicom na księdza, słyszy dalej często "głupoty opowiadasz" a czasem jeszcze oberwie za to i sprawa zamiatana jest pod dywan, gdy dziecko chodzi na plebanię, rodzina jest przeszczęśliwa! Na szczęście zdarzają się już nawet społeczności wiejskie, które księdza takiego i na taczce potrafią wywieźć- i chwała im za to!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 122 50 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zdegustowany 55 ponad rok temuocena: 28% 

   @Momomo Naprawdę nie widzi Pan(i) pomiędzy nakreśleniem różnicy pomiędzy zmasowaną homo-promocją a akcją informacyjną czym jest "edukacja" w/g wytycznych WHO wobec sugestii jakoby napastnicy bronili ... kobiet, które utraciły dziecko lub starają się o zajście w ciążę? Nakreślenie tej różnicy podkreśla hipokryzję tych którzy usta mają pełne demokratycznych a nawet tolerancyjnych frazesów a wobec agresji mniej czy bardziej perfidnie bronią agresorów ... Każdy krzywdziciel dziecka zasługuje na surową karę i potępienie. Zgoda co do tego, że przedstawiciele profesji czy tez powołania szczególnego zaufania powinny być szczególnie traktowane. Ale przywoływanie przy każdej okazji grupy, która nalezy do najmniej dotkniętych (albo też jest w ogóle najmniej dotknięta) to kolejna dosyć toporna manipulacja mająca na celu odwrócenie uwagi od meritum -czyli tak uporczywie bronionej agresji.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 32 84 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 54 ponad rok temuocena: 73% 

   W temacie zgłaszania prezentowania rzekomo nieprawdziwych haseł policji przez ciężarówkę Stop Pedofilii - sprawdzam że mieli rok temu sprawę z z powództwa LGBT Tolerado w Gdańsku. Sąd zakazał im prezentowania części haseł ale nie tych które widać na zdjęciach - "Sąd oddalił tę część wniosku oznajmiając, iż postulaty uczenia małych dzieci masturbacji i wyrażania zgody na seks są faktycznie obecne w Standardach WHO" . Wiec kolejna część która nie jest tak czarno biała jak przedstawia redakcja.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hohoł 53 ponad rok temuocena: 53% 

   Jacyś bardzo "nowocześni" musieli być ci obywatele, którzy dokonali zatrzymania ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzic3 52 ponad rok temuocena: 53% 

   Edukować, nie tylko dzieci! Niektórym dorosłym czy też rodzicom też by się lekcje przydały, bo mylą pojęcia. Lekcje tylko nie na poziomie lekcji w TVPIS ostatnio bo można było boki zrywać. Współczuje prowadzącym, że taką szmirę prezentowano i z błędami. Mocno to reklamowano ale bardzo cichutko zdjęto z anten TVPIS :-)))))

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 51 ponad rok temuocena: 62% 

   A I już nieprawada! Nie zdjęto, tylko poprawiono i lekcje podstawóki leca do dziś cały czas. Moja córa ogląda o trójkątach teraz, z tym ze to matematyka akurat :) A jak już jesteś taki za edukacją to przypominam że zespół telewizji edukacyjnej zlikwidowała akurat poprzednia władza (TVPPOPSL?)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 31 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzic3 50 ponad rok temuocena: 58% 

   To staraj się oglądać z córka i błędy poprawiaj jak tylko możesz :-) W sieci znajdziesz mnóstwo klipów z tej szkoły ze boki można zrywać. Jakby co, mogę podesłać źródła :-)))))

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 49 ponad rok temuocena: 54% 

   Czy to trudno zrozumieć że można być tolerancyjnym a w wręcz życzliwym wobec osób homo za edukacją a jednocześnie zdecydowanie przeciw indoktrynacji i promocji LGBT dzieciom w szkołach? Nie popierać propagowaniu megafonem swoich poglądów, ale jeszcze bardziej być przeciwko bezprawnemu blokowaniu i ulicznej agresji która nazywana jest bezzasadnie i propagandowo "zatrzymaniem obywatelskim" i usprawiedliwianiem agresji i nakręcania hejtu jako tego słusznego bo walczącego z rzekomą homofobią?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzic3 48 ponad rok temuocena: 64% 

   Czy trudno zrozumieć, że łączenie edukacji seksualnej dzieci z lobby LGBT to celowy zabieg, by wywołać ostre reakcje wobec tego programu? Czy to, że dzieci podczas zajęć dowiedzą się że jest ktoś taki jak gej czy lesbijka to zło piekielne? Ja wolę by moje dzieci wiedziały o tym także. Jestem też po rozmowach z moim 8latkiem.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 36 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 47 ponad rok temuocena: 48% 

   ~Rodzic3 pewnie różnimy się zarówno światopoglądem jak oceną gdzie kończy się informacja i edukacja a zaczyna promocja i indoktrynacja, ale konkretnie mnie tam bulwersuje że w podstawówce na Lokajskiego rozdawali uczniom podstawówki żele intymne i prezerwatywy, w innych szkołach rodzice alarmowali o zapraszaniu osób lgbt które opowiadają o swoich doświadczeniach seksualnych.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzic3 46 ponad rok temuocena: 67% 

   Rozumiem jak najbardziej. Rozumiem też że wiedząc o sprawie zgłosiłeś to (nie mam na myśli postu na fb)?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzic3 45 ponad rok temuocena: 57% 

   Light - poza tym sam nie manipuluj!!! Sam teraz sprawdziłem - w szkole na lokajskiego był turniej jakiejś piłki organizowany przez Lgbt chyba w dzień wolny, szkoła zamknięta była dla uczniów. O ile wcześniejsze twoje komentarze są często merytoryczne to ten mocno naciągający temat. Czy zgodzisz się ze mną?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 24 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Light 44 ponad rok temuocena: 37% 

   O żelach i prezerwatywach na Lokajskiego słyszałem od innych rodziców. Też czytam co piszą na Halo. Nawet jeżeli na sale nie wpuszczano dzieci to sama organizacja eventu w akurat w szkole podstawowej gdzie dzieci były bo korzystały z boiska obok jest moim zdaniem niepokojące.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzic3 43 ponad rok temuocena: 69% 

   Ehh, Light ni właśnie „słyszałem od rodziców”. To ja lepiej Ci już nie będę powtarzać, co ja słyszałem...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Momomo 42 ponad rok temuocena: 89% 

   Ja też słyszałem od znajomego, że znajomy ten słyszał, że ktoś słyszał, że tamten ksiądz to pedofil

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 81 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marian 41 ponad rok temuocena: 0% 

   Rodzic3, Momo: co do szkoły na Lokajskiego. Akurat mieszkam tu, i wszedłem przez nikogo niezatrzymywany na teren szkoły na którym odbywał się ten turniej. Z żelami itp to wszystko prawda, dodam że na turnieju były jeszcze wybory MVP (zrozumiałe) i najseksowniejszego gracza, najseksoniejszej "onej" (chodziło o mężczyznę) i jeszcze jakieś inne dziwactwa, niemające nic ze sportem wspólnego. Takimi turniejami społ. LGBT tylko potwierdza, że są hmmm, 'inni"

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 40 ponad rok temuocena: 83% 

   ależ powiało ciemnogrodem na forum, Kaczor ma rację trzeba was wszystkich trzymać krótko to będziecie skakać jak on zagra :( reszta też, niby się bulwersują, ale nic z tym nie robią tylko klepią na socialmedia. co do furgonetki, jeżeli tak wszystkim przeszkadza, to dlaczego nikt oficjalnie nie zgłosił tego na policję?? Wystarczy zrobić zdjęcie, spisać godzinę i numer rej. następnie udać się na policję ( lub wysłać mailowo ) i złożyć zawiadomienie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzic3 39 ponad rok temuocena: 80% 

   Jest zgłoszone już. Ale warto się dołączać. Tu instrukcja jak złożyć zawiadomienie na policję o tym, że samochód i megafon prezentują nieprawdziwe hasła, namawiające do heitu - to bardzo proste: kph.org.pl/homofobiczne-auta-i-banery-jak-reagowac-instrukcja

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 61 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iossaa 38 ponad rok temu

   >następnie udać się na policję he he he...no nie żartuj hans..."udać sie na pisiową policje"? kosciolkową, która wszystko zrobi, żeby dewocji nie stanąc w poprzek? a szczególnie jednemu dewotowi?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ryczywół 37 ponad rok temuocena: 43% 

   To może niech każdy kto chce zamontuje sobie ryczący głośnik na samochodzie, jeździ po mieście i wyrykuje na cały regulator swoje poglądy. Przecież nie wolno używać nawet głośnych klaksonów. Dlaczego policja nie zarekwiruje tej furgonetki?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Light 36 ponad rok temuocena: 45% 

   Na podstawie jakiegoś przepisu byś chciał furgonetki rekwirować i tym co klaksonów używają?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~me too 35 ponad rok temuocena: 43% 

   Teczowi przemoca ustanawiaja swoje prawa. Zabrac, skonfiskowac, uwiezic wszystkich tych, ktorzy teczowi nie sa. Ale jest was za malo, jak przegniecie to reakcja spoleczenstwa moze byc bolesna.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Light 34 ponad rok temuocena: 97% 

   Jeżeli nawet ktoś uznał że to ma związek Art. 51. § 1 KW (kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój) jest jedynie wykroczeniem a zatrzymania obywatelskiego wg KK 243 można dokonać wobec sprawcy przestępstwa i to co do którego musi zajść uzasadniona obawa, że ten może się ukryć, bądź może wystąpić problem z określeniem jego tożsamości. Bez tego ta blokada to zwykła przemoc i agresja drogowa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 33 ponad rok temuocena: 23% 

   Dzisiaj na tym portalu mieliśmy pokaz jak świetnie zorganizowane jest lobby LGBT. Moe tylko przeważa w minusowaniu, ale ma wpływ na moderatorów, którzy blokują krytyczne wobec LGBT treści.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 85 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Momomo 32 ponad rok temuocena: 78% 

   Ursynowianin - Ciebie mogliby zablokować :-) Powód poniżej w jednym z komentarzy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 46 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Patriot 31 ponad rok temuocena: 56% 

   Dobrze! prawactwo na księzyc

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~k 30 ponad rok temuocena: 39% 

   Pinochet wiedział co z lewakami robić.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 17 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Polak 29 ponad rok temuocena: 85% 

   Choć nie zgadzam się z oczernianiem LGBT o pedofilię (bo to samo ktoś mógłby powiedzieć o kościele), to nie popieram agresji skierowanej wobec kogokolwiek

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Q 28 ponad rok temuocena: 70% 

   Czytając komentarze stwierdziłam, ze niesamowite jest zacofanie niektórych ludzi w naszym kraju. Poddawanie ludzi takim stereotypom jest po prostu krzywdzące innych. Każdy człowiek może być pedofilem, czy to ksiądz, czy homoseksualista, albo typowy Jan Kowalski. Nie popieram zachowania ludzi blokujących, bo obrażaniem i groźbami niczego się nie wskóra, jednak osoba jadąca ta furgonetką i wszyscy, którzy uważają, ze takie hasła są prawdziwe, są po prostu ograniczeni umysłowo. Chcą wmówić komuś swoje absurdalne poglądy. A jeśli chodzi o edukacje seksualna- wysyp nastoletnich matek już jest ogromny, a co będzie, jak nikt nie będzie mógł młodym osobom wyjaśnić jak się zabezpieczać przed ciąża i różnymi chorobami. I wtedy dopiero wzrośnie liczba zachorowań na AIDS

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 91 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 27 ponad rok temuocena: 23% 

   Skoro edukacja seksualna chroni młodych przed. AIDS i nie chcianymi ciążami to dlaczego w Polsce, gdzie jej nie ma, zarówno odsetek nosicieli HIV jak i odsetek ciąż nieletnich jest mniejszy niż w UK gdzie edukacja jest prowadzona ?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 63 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Momomo 26 ponad rok temuocena: 79% 

   Ursynowianin - nie chcę Cię obrażać, ale za bardzo logicznie myśleć nie potrafisz. Wiesz dlaczego odsetek HIV jest mniejszy? Bo w Polsce ludzie się nie badają - są nosicielami, ale o tym nie wiedzą. Pokutują też nieprawdziwe przekonania, że jak masz dobre wyniki krwi to nie masz hiv, albo jak masz nadwagę to też jesteś zdrowy, albo jak masz 1 partnerkę/partnera to też to nie temat dla Ciebie. To w sumie podobna sytuacja do koronawirusa - mamy w Polsce dalej bardzo mało zakażonych nie dlatego że wymodliliśmy to sobie w kościele ale dlatego, że brak jest testów.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 57 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 25 ponad rok temuocena: 25% 

   @mo.. Dodaj jeszcze że tak samo jest z ciążami nieletnich, że dziewczyny są w ciąży ale nie zdają sobie z tego sprawy;) Jednak ty jesteś mega dzban

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynówMój 24 ponad rok temuocena: 87% 

   @Ursynowianin - ty na serio? Brak edukacji seksualnej ma być lekiem na ciąże nieletnich?? Brak edukacji seksualnej ma dać niski poziom zakażonych Hiv? Zgłoś się po nagrodę Nobla. Albo do jakiegoś ministerstwa PiS - oni teraz potrzebują takich „mądrych” i „logicznych” wizjonerów - może wymyślisz coś w stylu „tylko wybory prezydenckie 10 maja zapewnią nam najniższą ilość zakażonych koronawirusem w całej Europie, świecie i wszechświecie”. Przeglądałem poniższe komentarze, ale widzę że to chyba inny Ursynowianim pisał - miały sens ale opcja „wpisy tej osoby” wskazała, że to ktoś inny je napisał co mnie wcale nie dziwi, mędrcu :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 60 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zagozda 23 ponad rok temuocena: 41% 

   Skąd się te Sztafety Ochronne (SA) broniące pedofili wzięły? Kto to jest? Dlaczego Policja nie reagowała na blokady pasów ruchu? Homoseksualiści są już ponad prawem w Warszawie?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 71 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~s_n 22 ponad rok temuocena: 51% 

   Czynny homoseksualizm jest czynnikiem zwiększonego ryzyka w przypadku nosicielstwa HIV. Zachorowalność w tej grupie jest prawie dwukrotnie wyzsza niż u osób heteroseksualnych. Tym samym stwierdzenie, że środowiska gejowskie przyczyniają się do roznoszenia tego wirusa jest jak najbardziej rzeczowe. Rozumiem, że forma rozgłaszania takich treści jest niezbyt przemawiającą, ale same treści są po prostu prawdziwe.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 54 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rodzice3 21 ponad rok temuocena: 83% 

   No to rozumiem że jednak jesteś za edukacją seksualną? Także o ryzykach i chorobach powinny nasze dzieci wiedzieć.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 95 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 20 ponad rok temuocena: 89% 

   Jakby co nie jestem ani po jednej ani po drugiej stronie bo każdy ma prawo do swoich poglądów lecz jeśli chodzi o furgonetkę i hałasu co robiła to akurat złamała artykuł: Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne. Jeżeli chodzi o zatrzymujących mieli do tego prawo bo zastosowali się do art.51 by uniemożliwić dalsze łamanie prawa zaś Pan który groził kierowcy furgonetki też złamał prawo gdyż stosował groźby karalne. Nie będę rozprawiał dalej co pisano na forach itp bo od tego są odpowiednie służby.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 71 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bobek 19 ponad rok temuocena: 87% 

   zaraz, zaraz, to można nagrywać i upubliczniać nagrania czy nie bo rodo ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 45 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~IlonaP 18 ponad rok temuocena: 76% 

   Film to pewnie kwestia praw autorskich i podania źródla. Ale jeśli ta dziwna organizacja publikuje w nim pełen wizerunek kogoś, pokazuje niezamazany numer rejestracji samochodu to warto sprawę zgłosić i bardzo duża szansa na odszkodowanie i przeprosiny

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 78 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 17 ponad rok temuocena: 44% 

   Nie ostra "wymiana" zdań, bo bluzgał jedynie agresor. Jego Twarz jest widoczna, bo nie nosił maski, o czym też redakcja zapomniała jawnie napisać.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 60 77 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zdrowynieteczowy 16 ponad rok temuocena: 40% 

   Blokowanie drogi, brak maseczki, uzywanie wulgaryzmow i grozby slownie. To chyba podchodzi pod kilka paragrafow.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 63 94 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ilonaP 15 ponad rok temuocena: 66% 

   Szczekanie ludziom pod oknami, manipulacje to chyba też pod jakiś paragraf podchodzi, tylko czemu w niedziele nie jezdzil? Z megafonem byłby konkurencją dla głośników z niejednego kościoła

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 109 56 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 14 ponad rok temuocena: 34% 

   Pewnie podchodzi pod paragrafy, ale gdyby dostał chociaż 50 PLN mandatu to opozycja miałaby męczennika, a władzy się to nie opłaca.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 42 82 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 13 ponad rok temuocena: 35% 

   @Karolina 78 Co Ty masz z tymi księżmi ??? Nikt o tym nic nie wspomina a Ty swoje. Zrobił Ci jakiś ksiądz krzywdę kiedy byłaś młodsza ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 50 93 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Karolina78 12 ponad rok temuocena: 72% 

   Nie, nie zrobił mi krzywdy. Ale z niepokojem obserwuję - idąc twoim tropem rozumowania - jak dobrze i dokładnie znasz gejowskie środowisko. Ale wolę nie dopytywać dalej - żyj sobie jak chcesz.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 127 50 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Cybisa2 11 ponad rok temuocena: 39% 

   A co za różnica czy książ czy przedstawiciel lgbt, środowisko księży spenetrowane jest przez zboczeńców i pedofilii w tym z lgbt, ale to drugie środowisko promuje seksualizacje dzieci aby mieć do nich dostęp. Ksiadz pedofill, pederasta pedofil czy ksiądz pederasta i pedofil to jeden czort. Dla każdego jak najsurowsza kara. Nie rozumiem tego bronienia pedofilii w srodowisku lgbt, tacy nowocześni że niektórym wolno krzywdzić dzieci?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 42 66 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 10 ponad rok temuocena: 52% 

   @cybiss2 No nie do końca, bo pederasta to ktoś kto lubi młodych chłopców, więc jeśli ma taki pow. 15 lat, to jego (lub jej) czyn przestaje byc traktowany jak przestępstwo.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mari-gold 9 ponad rok temuocena: 37% 

   nie wiem jak wy ale ja mam dosyć dyktatury lewactwa i propagowania LGBT. Nie życzę sobie tęczowej propagandy w szkołach, ciekawe ile byłoby krzyku gdyby zatrzymano furgonetkę propagującą LGBT? wolność wyboru dla wszystkich - jestem daleka od PIS i retoryki Trwam, ale nie podrodze mi z dyktaturą lewactwa

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 63 109 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stop pedofili 8 ponad rok temuocena: 43% 

   To napad na kierowcę furgonetki tyle w temacie . Mam nadzieję że policja wypisała mandaty napastnikom

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 68 92 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Karolina78 7 ponad rok temuocena: 67% 

   Przeczytaj raz jeszcze artykuł ze zrozumieniem, skup się - zakładam, że znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 115 57 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Momomo 6 ponad rok temuocena: 67% 

   Karolina - nie wymagaj za dużo, to pewnie ktoś z pokolenia lubiącego tylko pismo obrazkowe, więc czytanie ze zrozumieniem nie wchodzi w gre.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak-nie-leming 5 ponad rok temuocena: 40% 

   Oto rynsztokowy język młodych, wykształconych z wielkich miast. Chamstwo, agresja. Szkoda Ursynowa. Tęczowym wolno wszystko, a odmawiają głosu osobom, które mają inne zdanie. Cóż, ryba psuje się od głowy - takich mamy prezydentów naszego kochanego miasta.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 73 109 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Karolina78 4 ponad rok temuocena: 62% 

   Oto sposoby działania dziwnych fundacji i stowarzyszeń, kamerki doinstalowane specjalnie o tym, by wszystko nagrać i publikować, sposoby działania zacofanych, nie do końca wykształconych. Nachalność, manipulacja hasłami, nawijanie głupot z głośnika byle tylko budować agresję. Szkoda Ursynowa, że słuchać musi takich przejazdów. Zacofanym wolno wszystko, a odmawiają głosu osobom, które mają inne zdanie. Cóż, ryba psuje się od głowy - takiego mamy prezydenta naszego kochanego kraju - co mu podsuną, to łyka jak pelikan i podpisuje.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 131 79 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ares 3 ponad rok temuocena: 30% 

   Jak chcesz typie bronić ludzkiego życia to zostań ratownikiem medycznym albo pielęgniarzem w tych czasach. Ciekawe ilu porzuconym dzieciom inopuszczonym matkom pomogłeś

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 72 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3898 sekundy
  REKLAMAA2 SWYFT 24.09.2021 - 23.10.2021 (brak pliku!)