REKLAMAA1-FortSłużew-01-09----30-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Tak się bawił Ursynów rok temu!

  Tak się bawił Ursynów rok temu! (MSO)

  Przed nami największa dzielnicowa impreza, czyli Dni Ursynowa. Jak co roku będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i całych rodzin. Od uwielbianych przez maluchy dmuchańców, po naukę jazdy na longboardzie.

  Będą występy na żywo, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe i mnóstwo sportowych atrakcji. Kiedy? W najbliższą sobotę, 8 czerwca w godz. 11:00-18:00. Gdzie? Przy „Parku Jurajskim” i pod Kopą Cwila. Dla kogo? Dla dzieci! 

  Zabawa trwa cały dzień!

  Dla małych mieszkańców na terenie łąki Olkówki stanie specjalna Mała Scena. Tutaj w sobotę w godz. 11:00-17:00 będą odbywały się – przygotowane przez przedszkola oraz szkoły – pokazy wokalne, taneczne i występy chórów, pokaz Iluzji oraz karate.

  W strefie rekreacyjnej zaplanowano m.in. zjeżdżalnię-cukiernię, górę wspinaczkową w kształcie lemura i plac zabaw z delfinkami. Będą odbywały się pokazy baniek mydlanych, malowanie buziek i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.

  Ciekawe propozycje będzie można znaleźć również w namiotach poszczególnych instytucji, np. na stoisku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów będzie czekał szpital dla pluszaków oraz gry i konkursy dla dzieci.

  Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza przewiduje pod swoim namiotem specjalną Strefę dla dzieci, a w niej: Wirtualną kolorowankę, Kolorowy Ursynów i Kiermasz Taniej Książki dla Dzieci.

  Zaplanowano także stoiska m.in. wojska, policji i straży miejskiej oraz Metra Warszawskiego, w którym będzie kącik dla dzieci oraz konkursy z wiedzy o warszawskim metrze z możliwością wygrania nagród.

  Zabaw ruchowych szukać można w namiocie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz ursynowskich organizacji sportowych tj. kluby: Judo RYŚ, Lupus Kabaty czy Hand to Hand. Jednak prawdziwa moc rekreacyjno-sportowych atrakcji czekać będzie na pikniku sportowym.

  Piknik Sportowy „Wybij nudę”

  Na kilkunastu stoiskach, na młodszych i starszych mieszkańców Ursynowa, będą czekały różnorodne aktywności sportowe. Od bitwy na łuki, przez dmuchane kule po naukę równowagi na slackline. Nie zabraknie także warsztatów tanecznych i nauki gry w tenisa.

  Wśród sportowych atrakcji znajdziemy m.in. paintball łuczniczy, czyli drużynową integrację w postaci bitwy na łuki, która gwarantuje ogromną dawkę zabawy i adrenaliny. Wielu wrażeń dostarczą też na pewno akrobacje w dmuchanych kulach.  Amatorów gier podwórkowych ucieszy zestaw unikalnych zabaw z całego świata. Do dyspozycji mieszkańców będą takie gry jak: Molkky, Bule, Kubb, Giga Jenga, Ladder Golf, Connect four czy Corn hole. Pojawi się także stanowisko do gry w kapsle.

  Podczas pikniku będzie możliwość spróbowania swoich sił w speed-ballu, czyli odbijaniu za pomocą specjalnej rakietki, piłki zawieszonej na łańcuchu; w you.fo - rzucaniu i łapaniu aerodynamicznego krążka przy użyciu specjalnie zaprojektowanych kijków na odległość 10-30 metrów oraz w tradycyjnym frisbee.

  W miniskateparku będzie można poćwiczyć pod okiem instruktorów na swoim sprzęcie albo na longbordach, które będą do dyspozycji na miejscu. Za to w strefie złożonej ze slackline (stelaż z taśmą rozłożoną równolegle do ziemi) oraz trickboardów (deska na specjalnym wałku), będzie okazja do rozwoju poczucia równowagi - rówmież pod okiem specjalistów.

  Ursynów pomaga najmłodszym

  Podczas Dni Ursynowa będą prowadzone dwie zbiórki dla dzieci związanych z naszą dzielnicą. Dzięki zaangażowaniu Klubu Honorowych Dawców Krwi Krewki Ursynów, Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” będzie zbierała datki na rehabilitację Aleksandry Kamińskiej, która w sierpniu 2016 roku uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Jej historię opisywaliśmy na haloursynow.pl

  Odbędzie się także zbiórka funduszy na leczenie pięcioletniej Zosi dotkniętej autyzmem, o której także pisaliśmy na haloursynow.pl. Fundacja „In Via w drodze do zdrowia” będzie zbierała środki na jej psychoterapię. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w specjalnej loterii, w której każdy los wygrywa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 26

  • 20
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2647 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019