REKLAMAA1_FortSluzew-NOWY-od-12-03-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (marvipol.pl)

  REKLAMA

  Przy kupnie mieszkania często pojawia się problem związany z jego wyborem. Znalezienie odpowiedniej oferty może być naprawdę trudne, chociaż jeżeli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe, Warszawa pod tym względem przoduje. Gdy chcesz zdecydować się na lokum od dewelopera, w takim przypadku musisz pamiętać o tym, że zwykle zawarcie umowy następuje w momencie, gdy inwestycja nie jest jeszcze wykończona. To powoduje, że nie wiadomo, jakie będzie ono po zamknięciu prac. Na co w związku z tym warto zwrócić szczególną uwagę przy doborze odpowiedniej oferty?

  Wizualizacje i ich pułapki

  Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że na etapie, gdy osiedle mieszkaniowe nie jest jeszcze wykończone, na stronach internetowych i w folderach deweloperów można zobaczyć jego wizualizacje stworzone na podstawie projektów. To pomocne grafiki, które pokazują, jak budynki i ich otoczenie będą prezentowały się już po zakończeniu inwestycji, niemniej jednak nie należy podchodzić do nich bezkrytycznie, ponieważ efekt na wizualizacji na ogół jest podkoloryzowany. 

  To powoduje, że przy wyszukiwaniu mieszkania powinno się patrzeć w szczególności na opisy dotyczące danego osiedla – to z nich można dowiedzieć się znacznie więcej.

  Parkingi, place zabaw, sklepy

  Jeżeli zależy ci na tym, aby w okolicy znajdowały się sklepy, parkingi, szkoły, place zabaw i innego rodzaju infrastruktura, zwracaj uwagę na lokalizację osiedla mieszkaniowego oraz na jego okolicę. Zasadniczo na wielu osiedlach powstają nowe sklepy, punkty usługowe, miejsca do zabaw dla dzieci, niemniej jednak nie są one często wystarczające dla przyszłych mieszkańców. Gdy zatem zależy ci na tym, aby w okolicy był twój ulubiony dyskont czy zielony park, wtedy sprawdź to na mapie.

  Pamiętaj też o tym, żeby zwrócić uwagę na komunikację osiedla z okolicznymi dzielnicami oraz centrum – przystanki autobusowe, tramwajowe, metro, połączenia drogowe to podstawa dla tych, którzy przemieszczają się do szkoły czy pracy. Czasem dalsza lokalizacja, np. oferująca nowe mieszkania Warszawa Bielany, jest lepiej skomunikowana z centrum dzięki trasie metra, niż pobliska Warszawa Praga. 

  Zatem w sytuacji, gdy interesują cię mieszkania deweloperskie w Warszawie, pamiętaj, że to duży rynek, ale przy zakupie wymarzonego „M” patrz nie tylko na nie, ale również na to, co oferuje ci osiedle i okolice.

  (materiał promocyjny)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.0816 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018