REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KZ)

  REKLAMA

  Kolejny etap akcji "Pola Nadziei" za nami. Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym. Zwycięskie prace zobaczymy w kalendarzu na 2016 rok.

  Pola Nadziei" to piękna i szczytna idea mająca na celu uwrażliwienie społeczeństwa na cierpienie osób chorych i starszych. To międzynarodowy program realizowany przez hospicja. Najpierw ich wolontariusze zbierają od ludzi cebulki albo datki a wiosną sadzą żonkile w różnych punktach miasta. W tym roku do akcji dołączyło ursynowskie hospicjum onkologiczne.

  Pomysł przypadł do gustu najmłodszym ursynowianom. Do akcji dołączyło 26 placówek oświatowych, uczniowie sadzili żonkile, przygotowywali ozdoby świąteczne i piekli pierniki. Najmłodsi przyjaciele hospicjum mogli się również pochwalić swoimi talentami plastycznymi i językowymi.

  - Kalendarz ścienny na rok 2016 powstał w ramach konkursów literackiego i plastycznego, przeprowadzonego wśród szkół, które przystąpiły do udziału w realizowanym przez FHO międzynarodowym programie "Pola Nadziei" Zostań przyjacielem Hospicjum" - mówi Edyta Złotkowska z fundacji. - Zawiera zwycięskie prace konkursowe uczniów szkół, które dołączyły do grona naszych przyjaciół.

  Kalendarz jest cegiełką na rzecz ursynowskiego hospicjum i kosztuje 20 złotych. Kontakt w sprawie zakupu: komunikacja@fho.org.pl, tel. (+48) 503 125 255.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1158 sekundy
  REKLAMA