REKLAMAA1-FortSłużew-20-05----31-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 grudnia 2018, 11:07 komentarzy 1

  (SK)

  Endorfiny latają w powietrzu, a poprawa kondycji i lepsze samopoczucie uczestniczki dostają gratis! Zakończyła się koleja edycja popularnego programu Fit 45+ na Ursynowie. W tym roku w fundowanych przez dzielnicę zajęciach fitnessowych wzięło udział blisko 300 pań.

  Gdy w lutym ruszały zapisy, telefony organizatorów nie milkły. Zainteresowanie jest bardzo duże. I nic dziwnego. Ursynowianki dbają o siebie, chcą być zdrowe i sprawne, mimo upływających lat. W tegorocznej edycji programu wzięło udział blisko 300 pań w wieku 45-65 lat. Zajęcia odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu w sześciu ursynowskich szkołach i domu kultury przy Kajakowej.

  Podsumowanie programu Fit 45+ odbyło się w ostatnią sobotę w hali sportowej przy ul. Dereniowej. Był święty Mikołaj, były - a jakże - wspólne intensywne zajęcia.

  Jak podkreślają uczestniczki programu, dziś w porównaniu do lutego, są zupełnie innymi kobietami. Pełne energii, ćwiczące świadomie i odpowiedzialnie. Kiedyś nie chciało im się wyjść na zajęcia, dziś nie chce im się wracać po nich do domu.

  - Jestem 49-latką. Czeka mnie poważna operacja kręgosłupa. Te zajęcia dały mi kondycję, schudłam, uwierzyłam siebie, mam energię i siłę - mówi pani Agnieszka, która w programie Fit 45+ bierze udział już drugi raz.

  Zajęcia prowadzą wykwalifikowane instruktorki, które interesują się przypadłościami uczestniczek, dobierają zestawy odpowiednich ćwiczeń. Grupy integrują się, zawierane są przyjaźnie, organizowane wspólne spacery w weekend. Jednym słowem społeczność Fit 45+ żyje!

  - Chodzi o to, by mieszkańcy Ursynowa - od najmłodszych po troszeczkę starszych - mogli sprawnie funkcjonować. Jak widać, są bardzo zadowolone. A dla dojrzałych pań to niezwykle ważne, by się trochę poruszać - mówi Ewa Garstecka z Wydziału Sportu i Rekreacji w ursynowskim urzędzie dzielnicy.

  Choć tegoroczna edycja programu już się zakończyła, to dzielnica zapowiada, że na pewno odbędzie kolejna. Zapisy ruszą prawdopodobnie w lutym, o czym z pewnością poinformujemy. A więcej o programie na www.sport.ursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~om 1 5 miesięcy temu

   Skoro miejsca rozeszly sie na pniu, to znaczy, ze popyt nie zostal zaspokojony. Jest popyt, niedostrzegany przez firmy.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.258 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.pl--06-05----05-06-2019