REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2020, 07:38 komentarzy 2

  (KW)

  Straszący od wakacji wykop na Ciszewskiego zasypany. Firma gazownicza zapomniała o dole pozostawionym po remoncie gazociągu i dopiero po naszej interwencji sobie o nim przypomniała. To jednak nie koniec gazowniczych wykopków w tym rejonie.

  Jeszcze do wczoraj przy ul. Ciszewskiego na wysokości wylotu Cynamonowej, na ścieżce rowerowej, straszył głęboki wykop. Powstał wraz z innymi dziurami w trakcie remontu gazociągu, po awarii przy ul. Nugat 3. Prace trwały od 30 czerwca do 4 lipca. Wszystkie wykopy zostały zasypane, oprócz tego jednego.

  - Dziura jest od bardzo dawna. Nikt nic z tym nie robi, a przeszkadza ona pieszym i rowerzystom – zwraca uwagę mieszkanka okolicznych bloków.

  Dół wykopany był na trasie dla rowerzystów. Z tego powodu dochodziło do incydentów z udziałem cyklistów i pieszych. - Kiedyś jakaś awantura była, bo rowerzyści przejeżdżali po chodniku – mówi mieszkaniec okolicy.

  Dodaje również, że pewnego dnia ktoś poprzewracał ogrodzenie wokół wykopu. Pojawiła się wtedy straż miejska, ustawiła barierki na nowo i odjechała. Nikt ze służb porządkowych sprawą samego wykopu się nie zainteresował. 

  Redakcja Haloursynow.pl postanowiła zapytać Polską Spółkę Gazownictwa, która zajmowała się remontem, dlaczego ten wykop tak długo tam jest. W odpowiedzi poinformowano nas, że w czwartek dół został zasypany, a likwidacją wszystkich wykopów zajmowała się firma zewnętrzna. Wszystko wskazuje na to, że dopiero nasza interwencja spowodowała, że ktoś przypomniał sobie o pozostawionym wykopie.

  Zasypanie wykopu nie oznacza końca prac gazowniczych w tym rejonie Ursynowa.

  - Gazociąg w ul. Ciszewskiego jest wymieniany odcinkami. Ostatni odcinek od ul. Rosoła do ul. Cynamonowej jest na etapie postępowania przetargowego w celu wyłonienia wykonawcy prac – przekazuje Radosław Jankiewicz, rzecznik spółki PSG.

  Można zatem spodziewać się za jakiś czas dalszych utrudnień na ul. Ciszewskiego. Za to w ciągu kilku najbliższych dni ślad po zakopanym dole zniknie. Odtworzona zostanie nawierzchnia ścieżki rowerowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły obserwator 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   O niczym nie zapomnieli, taki scenariusz.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olaf 1 2 miesiące temuocena: 0% 

   Nie rozumiem tych ludzi co to zgłaszają! Przecież to nie koniec prac, chłopaki teraz muszą dwa razy kopać, sensu to nie ma!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3525 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021