REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 września 2019, 10:59

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZTM)

  30 września stracą ważność e-hologramy wgrane na Warszawskich Kartach Miejskich. Dlatego też, aby nadal korzystać ze zniżek jakie zapewniają, konieczne jest przedłużenie terminu ich obowiązywania. Można to zrobić w bardzo prosty sposób, a cały proces zajmuje tylko chwilę.

  Osoby, które korzystają z Karty Warszawiaka lub Karty Młodego Warszawiaka oraz mieszkają w Warszawie i rozliczyły podatek dochodowy od osób fizycznych za 2018 rok w jednym ze stołecznych urzędów skarbowych, powinny do 30 września przedłużyć ważność e-hologramu.

  Najprościej zrobić to w najbliższym stacjonarnym automacie biletowym. Można także skorzystać z dowolnego biletomatu, znajdującego się w pojazdach komunikacji miejskiej, które obsługują Warszawską Kartę Miejską.

  A co mają zrobić osoby, które do tej pory nie wyrobiły sobie Karty Warszawiaka oraz Karty Młodego Warszawiaka

  Osoby, które mieszkają w Warszawie, rozliczyły podatek za 2018 rok w stołecznym urzędzie skarbowym, a jeszcze nie posiadają  Karty Warszawiaka, powinny zgłosić się do jednego z Punktów Obsługi Pasażerów lub Wydziału Obsługi Mieszkańców w urzędach dzielnic wraz z prawidłowo wypełnionym wnioskiem, dowodem tożsamości oraz jednym z poniższych dokumentów:

  • kopią pierwszej strony zeznania podatkowego opatrzonego prezentatą urzędu skarbowego, w którym zostało złożone zeznanie lub 
  • zaświadczeniem z urzędu skarbowego potwierdzającym fakt złożenia zeznania o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) lub
  • urzędowym poświadczeniem odbioru wydanym przez elektroniczną skrzynkę podawczą systemu teleinformatycznego administracji podatkowej (UPO) wraz z pierwszą stroną PIT i wygenerowanym numerem dokumentu zgodnym z identyfikatorem dokumentu UPO zawierającym wygenerowany numer dokumentu zgodny z identyfikatorem dokumentu UPO.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 31

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2923 sekundy
  REKLAMAA2-PrzedszkoleEDULICA-25-02----25-03-2020