REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Już niedługo na Ursynowie zobaczymy więcej rowerzystów w kolorowych strojach Daily. To właśnie dzięki nim, ta młoda warszawska firma zwraca na siebie coraz większą uwagę mieszkańców stolicy.
   
  Czym jest Daily?

  Jest to działająca od ponad roku platforma, na której zamówimy jedzenie z restauracji i sklepów w naszej okolicy.
  Daily skupia się na nowoczesnych konsumentach, którzy chcą mieć dostęp do najwyższej jakości restauracji i delikatesów. Jedzenie możemy zamówić zarówno za pośrednictwem strony internetowej daily.pl, jak i aplikacji mobilnej. Oferta firmy rośnie z dnia na dzień. Obecnie dowożą z ponad 200 lokali. Efektem tego wzrostu jest rozszerzenie usług o nowe dzielnice – w tym m.in. Ursynów.  

  W kwestii jedzenia stawiają na jakość i różnorodność. Oprócz popularnych w Warszawie kuchni włoskiej, meksykańskiej czy indyjskiej, w ofercie znajdziemy m.in. takie rarytasy jak hawajskie Poke Bowle, lokale ze zdrową żywnością i sokami dietetycznymi, kuchnię gruzińską, restauracje wegańskie oraz cukiernie z najwyższej jakości deserami.

  Ta młoda firma kładzie duży nacisk na jakość swoich usług. Jak sami mówią - Tworzą produkt, z którego sami chcą korzystać.

  W przeciwieństwie do innych przedsiębiorstw, świadczących podobne usługi - w Daily pracują jedynie kurierzy zatrudnieni przez firmę i wewnętrznie w niej wyszkoleni. Priorytetem dla Daily jest to, żeby mieć najszybszą dostawę w mieście.  Wartym wspomnienia jest fakt, że dzięki własnym kurierom i logistyce dostarczają jedzenie nawet w 30 minut od zamówienia.

  W Daily pierwsza dostawa jest zawsze za darmo. Oprócz tego, w ramach przywitania mieszkańców Ursynowa firma udostępnia kod rabatowy: #DAILYURSYNOW.

  Z tym kodem dostaniemy 20% zniżki na całe zamówienie!

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1134 sekundy
  REKLAMA