REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  REKLAMA

  Niedzielna garażówka pod ratuszem odbędzie się w godzinach 14:00-18:00, a nie jak było zapowiadane wcześniej 12:00-16:00. Po raz pierwszy w tym roku ursynowska wyprzedaż wychodzi z podziemia. Dla sprzedawców przygotowane zostaną specjalne miejsca na parkingu przy ratuszu.

  Kolejna w tym roku Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa, to pierwsza impreza tego typu, organizowana „pod chmurką”. Oby nie deszczową! Ponieważ zmienia się lokalizacja stoisk, targ wychodzi z podziemia na parking na tyłach ratusza, pojawiają się zmiany logistyczne.

  Pierwsza prośba organizatorów skierowana jest do kupujących – proszeni są o zaparkowanie swoich samochodów na pobliskich parkingach, np. na tyłach Multikina. Po 14:30 wjazd na parking ratusza będzie niemożliwy, bądź utrudniony.

  Garażówkowicze, którzy zamierzają sprzedawać z masek lub bagażników samochodów będą mieli wyznaczone dwa obszary na parkingu, które uwzględniają drogę pożarową (co widać na poniższej mapce).

  Dla osób, które będą sprzedawały towar tradycyjnie, bez samochodu, zostanie wydzielony obszar wolny od aut. Sprzedawcy będą mogli tam jednak wcześniej podjechać, wypakować się i przestawić samochód do godz. 14:00.

  Wszyscy sprzedający mogą zacząć zjawiać się pod ratuszem od godz. 13:00. Kupujący są bardzo mile widziani od godz. 14:00 do 18:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2545 sekundy
  REKLAMA