REKLAMAA1-SŁUCHMED--20-01----19-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lipca 2019, 08:21 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Las Kabacki to miejsce, które skrywa wiele sekretów. Dzięki spacerowi z przewodnikiem można odkryć niektóre z nich, a nawet poznać ich… zapach! Trwają zapisy na trzy wyjątkowe wyprawy szlakiem kabackich tajemnic.

  Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej to wyjątkowe miejsce w Lesie Kabackim, którego misją jest przybliżanie mieszkańcom Warszawy tematów związanych z naturą. Regularnie odbywają się tu zajęcia dla małych przyrodników, ale też warsztaty dla całych rodzin oraz dla dorosłych.

  Jedną z wakacyjnych atrakcji, jaką przygotowali kabaccy edukatorzy, są spacery z przewodnikiem. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższą sobotę, 13 lipca. W towarzystwie geografa i pasjonata historii - Tomasza Jastrzębskiego - poznamy „Tajemnice Lasu Kabackiego”.

  Uczestnicy dwugodzinnej wycieczki dowiedzą się m.in. Jak powstała Skarpa Warszawska?
  Kto podróżował Traktem Czerskim? Dla kogo Las Kabacki był schronieniem w czasie II Wojny Światowej? Dlaczego guziec Non-Diego nie poleciał do San Diego?

  Spacer odbędzie się 13 lipca w godzinach 11:00-14:00. Zbiórka w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej. Zapisy odbywają się za pośrednictwem platformy internetowej, choć jeśli zabraknie „wirtualnych” miejsc, można spróbować dołączyć do grupy w sobotę pod CEPL.

  Kolejne – nieco inne spacery – zaplanowano na 20 lipca oraz 24 sierpnia. Na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje w postaci „ścieżki zmysłów”. Przewodnikowi będzie towarzyszył specjalista zajmujący się zapachami, który będzie miał przygotowane spreparowane wonie lasu. Spacerowiczów czekają więc wyjątkowe doznania… węchowe!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~qwe 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Link błędny, a nawet po poprawieniu i tak nic nie działa. Szkoda, że reklamujecie, a najwidoczniej organizatorzy nie chcą, żeby ktokolwiek się zapisał...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.275 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020