REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 marca 2020, 11:48 komentarzy 6

  (FB/Anna)

  Mężczyzna, który wrócił z Londynu źle się poczuł na stacji metra. Objawy mogą wskazywać na zarażenie koronawirusem, dlatego na stacji Kabaty zostało do niego wezwane pogotowie i Sanepid. Z tego powodu stacja ta jest wyłączona z ruchu, podobnie jak Natolin i Kabaty. 

  Jak dowiadujemy się w warszawskim Metrze przed godziną 11:00 jeden z pasażerów metra źle się poczuł. Na stacji Kabaty, na którą dotarł samochodem, poinformował o tym obsługę.

  - Mówił, że wrócił z Londynu, dlatego z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne na miejsce zostały wezwane pogotowe i Sanepid - wyjaśnia Anna Bartoń, rzecznik metra. Po południu na stacji Kabaty przeprowadzono dezynfekcję.

  Pociągi na I linii metra kursują w pętli Młociny - Stokłosy. Stacje Kabaty, Natolin i Imielin są zamknięte. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

  Uruchomiono linię zastępczą ,,ZA METRO” na trasie KABATY – Al. KEN – METRO URSYNÓW 01.

  AKTUALIZACJA z 15:40: Stacje metra: Służew, Ursynów i Stokłosy znów są otwarte. Metro kursuje w pętli Stokłosy - Młociny.

  AKTUALIZACJA Z 16:10: Metro kursuje już na całej linii. Stacje Kabaty, Natolin i Imielin znów działają

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 91

  • 20
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 12
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 23
   WKURZONY
  • 23
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ursynowianin 6 3 miesiące temuocena: 100% 

   To co w metrze źle sie poczuł , wychodząc z domu czuł się jak młody Bóg, jakiś nie odpowiedzialny człowiek jak się nienajlepiej czuł to powinnien zostać w domu i wezwać pomoc a nie łazić tak właśnie we Włoszech sobie ludzie lekceważyli wszystko i są teraz gdzie są. Wszędzie plakaty , ogłoszenia aby jak się źle czujemy by zadzwonić i uzyskać informacje co i jak. Pewnie zaraz posypią się komentarze że może nagle zasłabł , ok każdemu może się przydarzyć ale jeżeli tak się nie stało to było bardzo lekkomyślne zachowanie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~15 5 3 miesiące temuocena: 91% 

   Trzy stacje metra zamknięte (Kabaty, Natolin , Imielin). Zatłoczone autobusy zastępcze przewożą pasażerów metra - ryzyko zarażenia w przepełnionym autobusie jest dużo większe niż w luźnym wagonie metra . Jaki zamysł mieli decydenci niepotrzebnie zamykając stacje Natolin i Imielin.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~św Jan Ewangelista 4 3 miesiące temuocena: 22% 

   I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 2 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~18 3 3 miesiące temuocena: 75% 

   ano taki, że to pewnie kwestie techniczne typu zawrotki itp. - nie da się zamknąć zawsze jednej stacji. przy okazji: siedzieć na tyłkach a nie jeździć

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WR 2 3 miesiące temuocena: 80% 

   Widziałem to. Przyjechały 2 wozy straży pożarnej, radiowóz policji, karetka pogotowia i samochód ZTM, wszystko z pełnymi załogami. Łącznie ponad 20 osób. Stacja Kabaty nieczynna już od ponad godziny.Pochwała za zdecydowane działania, ale czy to nie za duży tłum jak na jedną osobę z podejrzeniem choroby?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nickt 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   I to wszystko na nasz koszt przez jednego idiotę, który "nagle" źle się poczuł... Nie możliwe żeby nagle aż tak źle się poczuł, musiał czuć się źle wcześniej. Szkoda słów...

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3383 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020