REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (nadesłane)

  W pierwszym dniu lekcji pechowo zepsuły się światła na bardzo popularnej drodze dzieci do szkoły - na Pileckiego przy Arenie Ursynów. - Rano, gdy wszyscy szli na zajęcia, było tu bardzo niebezpiecznie - relacjonują zaniepokojeni rodzice maluchów.

  Piątek jest pierwszym prawdziwym dniem szkoły w nowym roku szkolnym. Tysiące dzieci rano idą na lekcje. Ważne jest zapewnienie im bezpieczeństwa - szczególnie tym, którzy po raz pierwszy idą do szkoły same, bez rodziców.

  Dziś rano popsuła się sygnalizacja świetlna na ul. Pileckiego przy Alternatywy. To oblegana droga do Szkoły Podstawowej nr 323 przy Hirszfelda oraz do sąsiedniego Przedszkola nr 50. Przechodzą tędy dzieci z osiedli przy ul. Alternatywy, Polskie Drogi czy gęsto zabudowanej Pustułeczki.

  - Dziś było bardzo niebezpiecznie. Dzieci, które szły na pierwszą godzinę lekcyjną, nie wiedziały, jak przejść, bo auta nie chciały się zatrzymywać. Mnie też dwa auta nie zatrzymały się, gdy próbowałam wejść na przejście. Dopiero kolejny stanął. Tu powinna być od rana Straż Miejska - mówi mieszkanka, która zadzwoniła do naszej redakcji.

  Jak informują służby drogowe, rano rzeczywiście doszło do awarii sygnalizacji na ulicy Pileckiego. Nie tylko tej przy Arenie Ursynów. Nie działały także światła na skrzyżowaniu Pileckiego i Gandhi. Po zgłoszeniu tej awarii pogotowie sygnalizacji obiecało, że dziś usterka zostanie usunięta i przywrócone zostanie normalne działanie sygnalizacji.

  Masz dla nas temat? Coś Cię irytuje, drażni na Ursynowie albo chcesz coś pochwalić? Daj znać! Napisz do nas: redakcja@haloursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~słoma w butach 1 miesiąc temuocena: 80% 

   W Warszawie takie awarie zgłasza się na 19115, a nie do dziennikarzy.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.4037 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022