REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (onkobieg.pl)

  Można jeszcze dołączyć do 14. edycji Onkobiegu. Organizatorzy wydłużyli terminy, aby wszyscy chętni zdążyli się zapisać. Każdy kilometr, który pokona biegacz przyczynia się do pomocy chorym. Uczestnicy mogą pokonać go na piechotę, truchtem lub na hulajnodze.

  Onkobieg - Razem po zdrowie! jest po to, aby pokazać wszystkim, że pomagając innym, można także pomóc sobie. To kolejny rok w którym można samemu wyznaczyć sobie trasę w dowolnym miejscu w Polsce czy na świecie. Organizatorzy wydłużyli możliwość zapisów do 14 lipca.

  - To solidaryzowanie się z pacjentami w trakcie terapii onkologicznej i ich rodzinami, profilaktyka nowotworowa i zachęcenie do tego, aby poprzez aktywność fizyczną wzmacniać swój organizm - mówi Szymon Bubiłek ze Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki Sarcoma, które organizuje doroczny Onkobieg.

  Nie musisz biegać po Ursynowie

  Przed pandemią wokół Narodowego Instytutu Onkologii co roku biegało ponad 1,5 tys. osób. W związku z obostrzeniami tegoroczna edycja odbędzie się w nieco zmodyfikowanej formie. Podobnie jak w zeszłym roku uczestnicy mogą wykonać trasę, gdzie tylko chcą. 

  - Zalecamy chodzenie lub bieganie. Jednak można skorzystać z każdej formy aktywności. Najważniejsze, aby być wtedy z rodziną, znajomymi i wspólnie pokonać ten dystans - dodaje Bubiłek.

  Każdy uczestnik, który dokona opłaty wpisowej otrzyma kurierem koszulkę i medal. Każda wpłata jest cegiełką na wsparcie pacjentów onkologicznych.

  Wystarczy, aby 12 września przez 60 minut być aktywnym między godz. 7 a 13. W mediach społecznościowych będzie można pochwalić się zdjęciem - warto pamiętać o hashtagu #Onkobieg. Każda taka fotografia będzie zaliczana do puli zebranych kilometrów, które przełożą się na złotówki od sponsorów. W ubiegłym roku zebrano ponad 180 tys. złotych na pomoc dla pacjentów onkologicznych oraz na sprzęt dla ursynowskiej Onkologii.

  Zdążysz się zapisać!

  Na Ursynowie znów stanie studio plenerowe, w którym spotkają się specjaliści i pacjenci. Całość będzie transmitowana online. Pod Narodowym Instytutem Onkologii przebiegnie symboliczna reprezentacja uczestników Onkobiegu.

  Rejestracja na bieg została wydłużona i potrwa do 14 lipca. Zapisy odbywają się poprzez stronę www.onkobieg.pl. Patronat medialny nad Onkobiegiem objął portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Pineska 1 12 miesięcy temuocena: 50% 

   Fajny pomysł z tym biegiem , trzymam kciuki! Przy okazji przypominamy, że dzisiaj ostatni dzień 30 czerwca,żeby wziąć udział w głosowaniu w budżecie obywatelskim! Wszystko w Waszych rękach mieszkańcy Ursynowa ! OSTATNI DZIŚ DZIEŃ GŁOSOWANIA!

   Edytowany: 12 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.469 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022