REKLAMAA1 SanGiovanni 01.01.2023 - 31.03.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 października 2022, 08:30 komentarzy 1

  (SK)

  Znani sportowcy rozebrali się do kalendarza fundacji pomagającej zwierzętom! Przemysław Saleta, Radosław Majdan, Daniel Omielańczuk - to tylko niektórzy śmiałkowie, którzy pozowali do zdjęć. Towarzyszyły im zwierzaki uratowane przez Fundację Psierociniec. Dochód ze sprzedaży kalendarza trafi na szczytny cel.

  - Rozbiorę się jeszcze bardziej, jeśli tylko to pomoże zwierzakom - żartował Mariusz Mario Dziurleja, sportowiec i menadżer królowej polskiego driftu Karoliny Pilarczyk, która była jedną z pomysłodawczyń kalendarza Psierocińca na 2023 roku.

  Prezentuje się na nim 12 półnagich facetów przytulających lub trzymających psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji Psierociniec. W środę w Dzielnicowym Ośrodku Kultury "Ursynów" przy Kajakowej odbyła się gala I edycji akcji "Sportowcy dla Psierocińca".

  "Zestawić siłę i słabość"

  Na kolejnych kartach kalendarza prezentują się: Przemysław Saleta, Radosław Majdan, Oswald Rodrigo Pereira, Bartosz Batra, Andrzej Wawrzyk, Krzysztof Głowacki, Marcin Held, Norbert Noras Dąbrowski, Krzysztof Radzikowski, Mariusz Mario Dziurleja, Paweł Kołodziej i Daniel Omielańczuk.

  Każde ze zdjęć w kalendarzu jest inne i pokazuje sportowców od nieznanej strony. - Przyszło nam do głowy, by zestawić słabość i siłę. Siłę, którą reprezentują mężczyźni, silni, wysportowani i słabość, która kryje się za zwierzętami, które są zdane na to, co zrobią z nimi ludzie - mówi Aneta Sitkiewicz, prezes Fundacji Psierociniec.

  Dochód ze sprzedaży kalendarza trafi na szczytny cel - zakup działki dla Fundacji, na której powstanie ośrodek dla zwierząt, którymi opiekuje się ta organizacja. Działa ona od 6 lat w Zbiersku pod Kaliszem w Wielkopolsce i pomaga psom ze schronisk w całej Polsce, zapewniając im prawdziwy dom. 

  Kasia Moś: Przed nami jeszcze wiele pracy

  Gala w ursynowskim ośrodku była okazją do pokazania zdjęć z kalendarza i podziękowaniu wolontariuszom, którzy wspierają Psierociniec. A są to ludzie z całej Polski. Wyróżniona została m.in. Magdalena Wysokowska z ursynowskiego ratusza, która współorganizuje akcje pomocy dla zwierząt w naszej dzielnicy. Podczas imprezy ogłoszono również ambsadorki Fundacji - mistrzynię driftingu Karolinę Pilarczyk, aktorkę Kasię Bujakiewicz oraz wokalistkę Kasię Moś.

  - Z wielką "psyjemnością" zostałam ambasadorem Fundacji Psierociniec. Jestem posiadaczką 11 psów i 11 kotów. Wszystkie one są po przejściach. Ja od lat walczę o prawa zwierząt, myślę, że to oprócz muzyki, jest to czymś najbardziej istotnym w moim życiu. Mam nadzieję, że świadomość ludzka jest coraz większa, ale przed nami jeszcze wiele pracy w kwestii praw zwierząt - powiedziała Kasia Moś w rozmowie z Haloursynow.pl. Artystka uświetniła galę swoim występem.

  Kalendarz ze sportowcami i zwierzakami z Psierocińca na 2023 rok będzie do kupienia w sklepiku na stronie fundacji, trwa także zbiórka datków na zakup działki pod nowy ośrodek ratujący zwierzęta.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~o tempora 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   W PRL-u zdjęcia rozebranych kobiet były w każdym warsztacie samochodowym. Teraz zdjęcia gołych facetów będą u fryzjerek, kosmetyczek, manikiurzystek, masażystek i w solariach?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5072 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023