REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Przychodnia przy Kajakowej

  Przychodnia przy Kajakowej (Google Maps)

  REKLAMA

  Przychodnia przy Kajakowej zmieni się nie do poznania. Zostanie nie tylko rozbudowana, ale i całkowicie wyremontowana. Pieniądze - ponad 11 milionów dało miasto i dzielnica. Optymistyczny plan zakłada, że do końca roku pacjenci będą korzystali z wyremontowanej placówki.

  Przychodnia obsługuje większą część Zielonego Ursynowa, i praktycznie nie przyjmuje już nowych pacjentów. Choć cieszy się dobrą renomą i mogłaby obsługiwać więcej pacjentów, nie mieści się już w obecnym budynku. Obecnie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów jest na etapie załatwiania formalności związanych z rozpoczęciem przebudowy. Projekt budowalny ma być gotowy prawdopodobnie w marcu. W najlepszym przypadku prace będą mogły ruszyć pod koniec maja.

  W czasie remontu usługi świadczone przez placówkę zostaną przeniesione częściowo do Ursynowskiego Centrum Zabiegowego, mówi się także o wykorzystaniu budynku po prywatnej przychodni na Samsonowskiej, która ma zostać zamknięta.

  - Cała przychodnia przy ul. Kajakowej wymaga gruntownej przebudowy, bo w obecnym stanie nie spełnia aktualnych norm – mówi Grażyna Napierska, dyrektor SPZOZ Warszawa-Ursynów.

  Na razie wiadomo, że jednym z pomysłów na przebudowę przychodni, jest postawienie w miejscu obecnych modułów, na bazie których budowano budynek, nowych, większych segmentów. Pojawić ma się także dodatkowa kondygnacja. Przychodnia ma być wyposażona w windy i ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

  - Dzielnica ze swojej strony dołożyła 2,5 miliona złotych na modernizację przychodni – mówi burmistrz Robert Kempa. – Na razie SPZOZ wystąpił o zabezpieczenie terenów na pograniczu przychodni i ośrodka kultury, jako potencjalnego zaplecza budowy. Czekamy teraz na projekt budowlany – dodaje.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 39

  • 21
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~karina 2 ponad rok temu

   Super wiadomośc !!! A co z tymi strasznymi ludźmi z Samsonowskiej ? Widziałam, że nadal przychodnia działa :(

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krytyk 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Coraz więcej aptek a chorych też.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2981 sekundy
  REKLAMA