REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 czerwca 2019, 16:30 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  Wielkie sprzątanie parku Cichociemnych organizują w czwartek Warszawska Szkoła Reklamy i urząd dzielnicy. Można się przyłączyć do akcji, pojawiając się na miejscu. Można też ją wesprzeć w sieci.

  Sprzątanie parku odbędzie się w ramach akcji #trashchallenge, która w ostatnich tygodniach robi furorę w sieci. Internauci stawiają sobie wyzwania oczyszczenia kolejnych terenów, strzelają sobie fotki podczas wykonywania zadania i mają prawo do rzucenia wyzwania kolejnym znajomym. Ta nietypowa ekorywalizacja rozprzestrzeniła się na całym świecie, popularna jest także w Polsce. W wymiarze lokalnym swoją odsłonę będzie miała już w czwartek u podnóża Górki Kazurki.

  - Osoby tam przesiadujące często pozostawiają po sobie porozrzucane puszki, kapsle po piwie, opakowania po żywności, plastikowe siatki. Wychodząc naprzeciw temu problemowi rzucamy wyzwanie mieszkańcom Ursynowa! Chcemy zadbać o wspólne dobro – razem doprowadźmy ten teren do porządku - apelują organizatorzy wydarzenia.

  Sprzątać będą studenci mieszczącej się na Ursynowie Warszawskiej Szkoły Reklamy, ale dołączyć może każdy z nas. Zbiórka o godz. 10:00 na parkingu przy BikeParku przy ul. Kazury. Sprzątanie terenu będzie trwało do godz. 13:00. Worki zapewni dzielnica.

  - Powinniśmy otworzyć oczy i zacząć zwracać uwagę to co dzieje się wokół nas bo dotyczy to każdego z osobna - każdy ponosi odpowiedzialność za naszą planetę.  Według raportu ONZ „Zdrowa planeta, zdrowi ludzie” stan środowiska przyrodniczego ma ogromny wpływ na zdrowie ludzi na całym świecie - uzmysławiają organizatorzy ursynowskiego #trashchallenge.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 54

  • 43
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ludek 1 ponad rok temu

   Fantastyczny termin! Dobrze wyważony... Neutralny... "Reprezentację mieszkańców" stworzą chyba urzędnicy UD...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3638 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020