REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Ponad dwieście par bierze udział w międzynarodowym turnieju tańca towarzyskiego w Arenie Ursynów. To już 18. edycja Polish Cup, podczas której wystąpią najlepsi tancerze tańców latynoamerykańskich i standardowych.

  Do Areny Ursynów zawitała dziś elegancja i niesamowite emocje! Kilkuset zawodników z całej Europy - pary tańczące w różnych stylach - rywalizują w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim. Dziś zobaczyliśmy niesamowite pokazy samby, rumby, cha-chy oraz zmysłowego pasodoble.

  Podziwiać możemy profesjonalne pary z Polski, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Szwajcarii, Litwy, Grecji a nawet Japonii. Duże wrażenie robią szykowne i bogato zdobione stroje tanerek i tancerzy. Jeszcze dziś o godz. 19:00 odbędzie się gala wieczorna. Jutro tancerze wracają na parkiet. Odbędą się m.in. turnieje młodszych kategorii wiekowych, wieczorem tradycyjnie - gala pokazowa.

  Impreza jest biletowana - wstęp na cały dzień kosztuje 50 złotych. Bezpłatnie zawody można podziwiać na stronie rell.pl w transmisji internetowej.

  ZOBACZCIE FOTOGALERIĘ Z POLISH CUP 2016 W ARENIE URSYNÓW

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.325 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020