REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Książki prof. Lwa-Starowicza

  Książki prof. Lwa-Starowicza (AKO)

  REKLAMA

  - Gdyby wszedł tu biały nosorożec i przemówił ludzkim głosem, zacząłbym rozmawiać z nim jak teraz z wami - tak odpowiada najsłynniejszy polski seksuolog na pytanie, czy po tylu latach pracy może go coś w seksie zaskoczyć. W bibliotece nr 139 przy KEN Zbigniew Lew-Starowicz spotkał się z ursynowską publicznością, aby porozmawiać o autobiograficznej książce pt. "Pan od seksu", a także "O miłości", "O kobiecie" i "O mężczyźnie".

  Biznesmeni, politycy, księża, zakonnice - niezależnie od stanowiska czy pozycji - w sytuacji sypialnianych problemów wszyscy jesteśmy równi. I choć w dzisiejszych czasach już nie jest wstydem korzystanie z pomocy seksuologa czy psychologa, to seks ciągle wywołuje rumieniec...

  - Świat się zmienił, ale z punktu widzenia lekarza w gabinecie nie widać jakiejś znacznej zmiany, mężczyźni w dalszym ciągu są mniej otwarci a kobiety chętniej opowiadają o problemach - tak o swoich pacjentach mówił prof. Zbigniew Lew-Starowicz, seksuolog z prawie 50-letnim doświadczeniem.

  A problemy od lat pozostają te same, brak satysfakcji, brak więzi seksualnej, niemożność stanięcia na wysokości zadania. Można im sprostać od ręki?

  - U mężczyzny sytuacja jest prostsza, w przypadku kobiet wchodzi przede wszystkim czynnik psychologiczny. Ale i ten problem można rozwiązać, tyle że to wymaga więcej czasu.

  Zdrowo, przyjemnie i w każdym wieku!

  Seks nie ma ograniczeń wiekowych, a seksualność ludzi starszych powoli przestaje być tematem tabu. Lew-Starowicz podczas spotkania radził ursynowianom, aby odłożyli seksualną emeryturę na później, bo z miłości płyną same korzyści. Jest nie tylko przyjemny i buduje bliskość między partnerami, ale pomaga też cieszyć się dobrym zdrowiem.

  - Regularne pożycie po 65. roku życia zmniejszyć ryzyko zawału czy wylewu a w przypadku kobiet - depresji. Najlepiej 3 razy w tygodniu! - mówił prof. Lew-Starowicz.

  Dokąd zmierza świat seksu?

  Według profesora, kobiety czeka raczej nieciekawa przyszłość. Internet dużo zmienił w stosunkach międzyludzkich. Rozwój cyberseksu spowoduje, że mężczyźni staną się "samowystarczalni", a wirtualny świat będzie ciekawszy i bardziej podniecający od tego realnego.

  - Choć miłości to oczywiście nie zastąpi - dodaje.

  Cóż, pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że ta czarna wizja się nie sprawdzi. W miłości nasza ostatnia szansa, inaczej czeka nas scenariusz rodem z "Seksmisji"! 

  Zbigniew Lew-Starowicz był gościem wypożyczalni 139 w al. KEN 21. Ostatnie przed wakacjami spotkanie z autorami książek poprowadziła Magda Kuydowicz.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1223 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018