REKLAMAA1-TOSIA.pl-05-04----05-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZTM)

  REKLAMA

  W poniedziałek o 22:00 zamknięta zostanie ul. Rosoła w kierunku centrum, na odcinku od Wąwozowej do Jeżewskiego. Swoje trasy zmienią autobusy 166, 192 i nocna linia N37. Poznajcie szczegóły.

  Jak już informowaliśmy, z powodu wznowienia prac na budowie drugiej nitki ul. Rosoła, w poniedziałek 5 listopada ok. godz. 22:00 zamknięta zostanie wschodnia jezdnia tej ulicy pomiędzy Jeżewskiego a Wąwozową. Równocześnie zwężona do jednego pasa ruchu zostanie zachodnia jezdnia na odcinku od ul. Jeżewskiego do Wąwozowej. Utrzymany będzie tylko jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Wąwozowej.

  Swoje trasy zmienią trzy linie autobusowe, które kursują ulicą Rosoła na jej końcowym, kabackim odcinku.

  Linia nocna N37 zmieni trasę w nocy z poniedziałku na wtorek, a linie dzienne 166 i 192 - od wtorku. Tymczasowo zlikwidowany zostanie przystanek Wąwozowa 02, zaraz za skrzyżowaniem Rosoła i Wąwozowej, w kierunku centrum. Autobus nocny w kierunku Dworca Centralnego pojedzie aleją KEN, a później skręci w ul. Przy Bażantarni.

  Dwie linie dzienne zmienią trasy dopiero we wtorek od początku kursowania.

  Autobusy linii 166 w kierunku Placu Hallera pojadą z osiedla Kabaty prosto, aleją KEN - przy stacji metra uruchomiony zostanie przystanek Metro Kabaty 01 (kierowcy nie będą mogli tam parkować). Autobus pojedzie dalej aleją KEN i wróci na swoją trasę na Belgradzkiej. W drugą stronę - w kierunku os. Kabaty - autobus pojedzie jak dotychczas, przez Rosoła.

  Autobusy linii 192 będą miały skróconą trasę w obu kierunkach. Linia nie będzie dojeżdżała do skrzyżowania z Wąwozową - ostatnim przystankiem będzie Kiepury 02 (dla wysiadających). Autobus następnie zawróci na parkingu i rozpocznie kurs w kierunku stacji Metro Wilanowska od przystanku Kiepury 02.

  Zamknięcie ul. Rosoła związane z budową drugiej nitki tej ulicy ma potrwać około 5 tygodni. Więcej o tej budowie piszemy w osobnym artykule.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 135

  • 27
   BARDZO PRZYDATNY
  • 11
   ZASKOCZONY
  • 13
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 8
   NIEPRZYDATNY
  • 29
   WKURZONY
  • 39
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2652 sekundy
  REKLAMA